Urfaliyam Ezelden Dizisi İzlemeyenler Varmı?

Evet çok değerli okuyucularımız ve sevgili takipçilerimiz. Bugün sizlere dizi sektörüne yeni girmiş izleyicileri tarafından ilk bölümü ile...

Urfaliyam Ezelden Dizisi İzlemeyenler Varmı?
Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2014 - Yazar: sncr_1

Evet çok değerli okuyucularımız ve sevgili takipçilerimiz. Bugün sizlere dizi sektörüne yeni girmiş izleyicileri tarafından ilk bölümü ile büyük övgüler almış bir dizi sitesi hakkında tanıtım yapacağız.Site bir çok kişinin bildiği dizinin takipçileri tarafından çok beğenilen ve takip edilen .Bom röpörtajların yer aldığı çok kaliteli bir site.Öncellikle dizimizin adından bahsetmemiz gerekir ise dizi ismi Urfaliyam Ezelden ilk bölümü ile 12 ekim pazar günü yayına girmiş ve ilk bölüm olmasına rağmen büyük reyting ve övgüleri toplamayı başarmış başarılı bir dizidir.

Dizinin baş rollerinde başarılı ve güzel oyuncu Dolunay Soysert ve Yakışıklı oyun Bülent İnal oynamaktadır.Bunların yanı sıra dizide rol alan diğer başarılı oyuncuları bir kaçını söylememiz gerekir ise Urfalıyam Ezelden Dizisi Oyunculari Menderes Samancılar, Öykü Gürman, Güven Murat Akpınar gibi deneyimli ve tecrübeli oyuncular yer almaktadır.

Dizi Şanlıurfa ilinde çekilmekle beraber dizi yörenin güzelliklerini de yansıtmakta. Urfaliyam Ezelden Dizisi Konusu değinmek gerekir ise kendi halinde kavrulan bir adamın bir ağa kızını sevip kaçırması sonrası olan kan davasının uzaması ve büyümesini anlatmakta. Ağa’nın kızı kaçırılınca ağa yanık mehmet isimli adamın oğlunu öldürecek ve bir kan davası olayı başlayacaktır.

Sizlerde Urfaliyam Ezelden İzle için bağlantı adresine tıklayarak dizi izleyebilir.Dizi hakkında gelişmeler ve olaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir