Akınsoft FilterPlus

Basit bir filtreleme mantığı ile çalışan Akınsoft FilterPlus, ilke olarak internet kullanımının denetim altına alınmasını yürütmek...

Akınsoft FilterPlus
Eklenme Tarihi: 7 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.385

Basit bir filtreleme mantığı ile çalışan Akınsoft FilterPlus, ilke olarak internet kullanımının denetim altına alınmasını yürütmek istemektedir. Bu noktada yetişkin sitelerine girmeme, kumar sitelerine girmeye engel olma, porno sitelere ulaşamama gibi özellikleri bünyesinde barındıran bu program, her anlamda faydalı fonksiyonları ile kullanıcı dostu özelliğini göstermektedir. Ara yüzünün oldukça basit bir kullanıma sahip olduğu düşünüldüğünde, söz konusu programın pratik açıdan da kullanıcılardan tam puan aldığı açıktır.

WFP26

Pek çok filtreleme özelliği ile internet kullanıcılarının girdikleri siteleri de kontrol edebilen bu sistem, daha çok okullarda ve yurtlarda uygulanmaktadır. Amaca yönelik olarak internet kullanımını serbest bırakan, ancak bu konuda suiistimaller ile karşılaşan şirketler için de oldukça önemli olan Akınsoft FilterPlus, ofislere de bu şekilde entegre edilebilmektedir. Program, bu özelliklerinin yanı sıra, yetkili kişilere şifre verebilme ve belirlenen site ve programların dışında bilgisayarın kullanılamaması gibi fonksiyonlara da sahiptir.

Doğru ve mantıklı bir internet kullanımı için düşünülmüş olan program, bir denetleyici gibi görünse de, aslında yaşı küçük çocukların kişisel gelişimleri ve psikolojik durumları adına oldukça kritik bir görevi üstlenmektedir. Bu şekilde hem çocuğun hem de bilgisayarın çeşitli şekillerde etkilenmemesi de sağlanmış olmaktadır. Her açıdan mantıklı bir tercih olan Akınsoft FilterPlus yaptığı işler ve kullanıldığı alanlar düşünüldüğünde mutlaka denenmesi gereken programlar arasında yerini almaktadır.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir