HTC One M8’in Android 5.1 ve Sense 7 Güncellemeleri

Akıllı cihazların hayatımıza girmesi ile beraber yepyeni heyecanlarımız da oluşmaya başladı. Hem yazılımların, hem de işletim...

HTC One M8’in Android 5.1 ve Sense 7 Güncellemeleri
Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 705

Akıllı cihazların hayatımıza girmesi ile beraber yepyeni heyecanlarımız da oluşmaya başladı. Hem yazılımların, hem de işletim sistemlerinin kendilerini yenileyerek güncellemeler gerçekleştirmeleri, özellikle cihazların türüne göre değişkenlik gösteren güncelleme tarihlerini de ortaya çıkarmış oldu. Bugün en büyük akıllı telefon markaları, güncelleme tarihleri ile ilgili resmi ağızlardan açıklamalar yapmak zorunda kalıyorlar. Çünkü güncelleme, bu teknolojinin fıtratında var!

HTC markasının amiral gemisi olan M8 de farklı işletim sistemleri güncellemelerinin odağında olan bir cihaz. Özellikle yeni güncellemelerin getirdiği yenilikleri, ekran özelliklerini ve kullanım kolaylıklarını merak eden tüm kullanıcılar, bu anlamda söz konusu güncelleme tarihlerini sıkı sıkıya takip ediyorlar.

Son olarak HTC UK hesabı ile kullanıcılarına duyuru yapan HTC İngiltere, bir Twitter kullanıcısının kendilerini mentionlayarak sorduğu “HTC M8 ne zaman yazılımını güncelleyecek” sorusuna cevap olarak “2015 Ağustos ayında İngiltere’de bu güncellemenin yapılacağını” belirtti. Yani HTC One M8, İngiliz kullanıcılarının yüzüne Ağustos ayında gülecek gibi duruyor.

Diğer taraftan, telefon yazılımlarının ve işletim sistemlerinin güncellemeleri genel olarak bölge bölge ve ülke ülke değişkenlik gösterebiliyor. Bu noktada, ülkemizdeki HTC One M8 cihazlarının güncellemelerinin de 2015 yılının Ağustos ayından sonra gerçekleşeceğini söylemek mümkün olabilir. Yani M8 kullanıcıları, yeni sürüm yazılımlarına bu senenin ortası ile sonlarına doğru bir zaman diliminde kavuşmuş olacaklar.
kilis escort bayan

instagram views kaufen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.