Adobe Photoshop Cs2 Full İndir

Adobe photoshop cs2 şüphesiz profesyonel yada amatör ol grafik tasarımı yapan herkesin kullanmış olduğu bir tasarım programıdır. Adobe...

Adobe Photoshop Cs2 Full İndir
Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 26.874

Adobe photoshop cs2 şüphesiz profesyonel yada amatör ol grafik tasarımı yapan herkesin kullanmış olduğu bir tasarım programıdır. Adobe photoshop cs2 sayesinde birbirinden güzel tasarımlar çıkartabilirsiniz. Özellikle web arayüz çizimi yapan grafikerler tarafından tercih edilen adobe’nin photoshop cs2’i içerisinde bulundurduğu binlerce özellikle bir çok kitleye hitap edebiliyor.

 

Adobe geçtiğimiz aylarda cs2 sürümüyle ilgili çok büyük bir karar aldı bu kararda adobe photoshop cs2 programını ücretsiz olarak kullanıcılara indirme imkanı verdi. Oldukça pahalı bir lisansı bulunan adobe photoshop’un ücretsiz olarak indirilmesi ise bir çok web tasarım firması, reklam ajansları ve grafikerleri oldukça mutlu etti.

adobe photoshop cs2 indir

Photoshop ss2 adobe’nin en çok kullanılan ürünleri arasında yer almaktadır.Photoshop’un cs2’i sürümünün diğer sürümlere göre oldukça fazla kullanılmasının en büyük sebebi ise bilgisayarda herhangi bir kasma ve donma gibi problemler yaşatmıyor. Bunun yanı diğer sürümlerdeki gibi karmaşık bir menü yapısına sahip değil üstelik ücretsiz olması da kullanan kitlesinin sayısını bir hayli artırdı ve artırmaya da devam ediyor.Adobe photoshop yapılan grafik ve resim düzenlemeleri gelin birlikte bir gözatalım.

 

Bu görmüş olduğunuz adobe photoshop cs2 çalışmasında resim çekilirken parlamış olan bir gözün parlaklığını alıp doğal bir görünüüm elde edilmiş.

Adobe photoshop cs2 parlayan gözler

 

Aşağıdaki photoshop çalışmasında resimin renk ayarlarıyla oynayarak resime  nostalji görünümü verilmiş.

 

Adobe photoshop cs2 nostalji efekti

 

bu çalışmada ise koldaki dövme oldukça başarılı bir şekilde silinip temizlenmiştir.

 

Adobe photoshop cs2 silme ve temizleme efekti

 

Fazla söze gerek yok mükemmel bir çalışma olmuş.

 

adobe photoshop cs2 mükemmel bir efekt

 

ve Adobe photoshop ile yapılmış diğer çalışmalar aşağıda sıralanmıştır.

Adobe photoshop cs2 eskimiş yüz

adobe photoshop cs2 face filter efekti

 

 

Sizde böyle güzel çalışmalara imza atmak istiyorsanız hemen adobe photoshop cs2 sürümünü indirin. Adobe photoshop cs2 indirmek için tıklayın.

 

Adobe photoshop cs2 kurulum sırasında sizden serial isteyebilir. Serial number olarak adobenin vermiş olduğu resmi 1045-1412-5685-1654-6343-1431 serial numarasını girebilir. ücretsiz ve sınırsız olarak programı kullanabilirsiniz.

    • hakan bey, serial kabul etmeme gibi sorun olamaz orjinal dosya ve orjinal serialdir, siz daha önce yasal olmayan bir photoshop indirmiş olabilir ve eski dosyaları tamamıyla silmediğinizden dolayı serial numaralarını kabul etmeyebilir.

  1. merhaba.
    indirdim ama çalıştıramıyorum bir türlü seral numarasını da giriyorum sadece pdf dosya açılıyor şartname gibi bişey ama photoshop açılmıyor yardımcı olur musunuz

  2. adobe photoshop un son sürümlerinin olmasına rağmen cs2 sürümünü kullanıyorum alışkanlık mı yoksa cs2 sürümü diğerlerinden daha iyi olduğundan mı bilmem fakat photoshop programı diyorsanız cs2 en efsanesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.