Müşteri ve Hasta Takip Programı

Gelişen teknoloji ve çeşitli yazılımsal teknikler, eğer yaratıcı zihinler ile birleşirlerse ortaya harika sonuçlar çıkabiliyor. Özel sektör...

Müşteri ve Hasta Takip Programı
Eklenme Tarihi: 10 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 2.125 views

Gelişen teknoloji ve çeşitli yazılımsal teknikler, eğer yaratıcı zihinler ile birleşirlerse ortaya harika sonuçlar çıkabiliyor. Özel sektör genelinde çokça karşımıza çıkan takip programları, her ne kadar daha çok fabrika ya da işletmelerde üretim takip ve tedarikçi zincirleri yönetimi üzerine kullanılsa da, sağlık sektöründe zaman içinde oluşan ihtiyaç sonrası bu alanda da çeşitli takip programları üretilmeye başlandı. Bunların içinde ayrı bir yere sahip olan müşteri ve hasta takip programı ise sağlık sektörünü hem verimlilik, hem de kalite anlamında şaha kaldıracak uygulamalar sunuyor.

ixirlife-musteri-hasta-takip-programi-8415-93

Büyük bir kaosun ortaya çıktığı eski usul hastane koridorlarında ve bilgisayarlarında, çalakalem yapılan uygulamalar yerine müşteri ve hasta takip programı sayesinde bu dertler ve keşmekeşlik bitiyor. Hastaneye gelen hastaların nerede, hangi bölümde, kim tarafından tedavi edileceği ve önünde ya da arkasında kaç kişinin beklediği gibi bilgiler, müşteri ve hasta takip programı ile izlenebiliyor. Bu program disiplin anlamında da bağlı olunan kuruluşa büyük yenilikler katıyor.

Hastane yönetiminin kontrolünü ve hastane geneline olan hakimiyetini daha da kolay ve pratik bir hale getiren söz konusu program, insan eli ile ortaya çıkabilecek pek çok hatanın da otomatik olarak önüne geçmiş oluyor. Müşteri ve hasta takip programı, yalnızca hastanelere değil, çeşitli işletmelere de uygulanabiliyor. Bu noktada hastalar yerine müşteriler rahatlıkla düşünülebiliyor.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları