Caps Yapma Programı

Günümüzün en çok vakit geçirilen platformları arasında sosyal medya siteleri ve bağlı uygulamaları gösteriliyor. Çünkü insanlar, günlük...

Caps Yapma Programı
Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 2.645

Günümüzün en çok vakit geçirilen platformları arasında sosyal medya siteleri ve bağlı uygulamaları gösteriliyor. Çünkü insanlar, günlük hayatın stresinden uzaklaşmak, eğlenmek, haberleşmek ya da gündemi takip etmek için bu kanalları kullanıyorlar. Söz konusu mecralarda yapılan paylaşımlar ise kişileri her anlamda rahatlatmaya yetebiliyor. Özellikle komik ve eğlenceli paylaşımlar sıklıkla tercih ediliyor.
Gecenin-2sinde-Yemek-Programı-Denk-Geldiğinde
Son dönemlerde ortaya çıkan bir eğlence türü ise, kişilerin görüntülerinin altına, kırmızı bir bant üzerine, sanki o kişiler söylemişçesine yazılan yazıların oluşturduğu caps görüntüleri oluyor. Örneğin, ünlü bir kişinin garip şekilde çekilmiş surat ifadesinin altına, oldukça alakasız ancak komik bir yazı yazılarak paylaşımı görenlerin gülümsemesi sağlanıyor. İlk zamanlar paint gibi basit tabanlı programlar ile yapılmaya çalışılan capsler, günümüzde ise caps programları aracılığı ile yapılıyor.

Caps yapma programı, bu konudaki tüm ihtiyacınızı karşılıyor. Caps yapma programı ile beraber istediğiniz her görüntüye yazı atayabilirsiniz. Bu şekilde en komik ve en anlamlı capsleri de oluşturabilirsiniz. Her açıdan bir eğlence aracı olan capsler, bu program sayesinde anlık ve pratik bir şekilde ortaya çıkarılabildiği için de kolay oluşturularak hızlı şekilde hazırlanıyor.

Caps yapma programı, herkes kullanabilsin diye oldukça basit bir tema eşliğinde hazırlanıyor ve servis ediliyor. Bu sayede 7den 70e herkes bu eğlenceli paylaşımları oldukça kolay bir şekilde oluşturabiliyor.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.