MultiMonitorTool

Daha çok yazılımcıların, internet sektörü içinde aktif olanların ve programlama yapan geliştiricilerin ihtiyaç duyduğu çoklu monitör...

MultiMonitorTool
Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı:

Daha çok yazılımcıların, internet sektörü içinde aktif olanların ve programlama yapan geliştiricilerin ihtiyaç duyduğu çoklu monitör kullanımı, her defasında kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlıyor. Çünkü bu monitörler, yapılan işlerde farklı perspektifler kazanabilmek ve monotonluktan uzaklaşmak adına pek çok avantajı bünyesinde barındırıyor. Sadece yazılımcılar değil, grafik tasarımcılar da birden çok ekran ile çalışmak isteyebiliyorlar. Bu şekilde iyileştirme ve optimizasyonlar da hedeflenen ölçüde gerçekleştirilebiliyor.

multimonitortool

Diğer taraftan, her defasında sayfa ile ilgili sıkıntı yaratan pek çok programdan kurtulmak isteyen kullanıcılar, MultiMonitorTool ayrıcalığını tatmalarının ardından başka programlar ile ilgilenmiyorlar. Çünkü bu program sayesinde hem ekran sürekli güncel kalıyor, hem de ekstra yenilemelere gerek kalmadan tüm sorunlar çözülmüş oluyor. Çift ekran ya da çoklu ekran kullanımlarında kullanıcılar istedikleri performansa sahip olabiliyorlar. Bu durumda da söz konusu program kıymete biniyor.

Oldukça kolay entegre olabilen ve hem hızı hem de işlevi açısından göz dolduran bu program, ücretsiz şekilde de bilgisayara indirilebiliyor. Geliştiricilerin büyük kolaylıklara sahip olduğu söz konusu program üzerinden ekranlar birleştirilip bölünebiliyor ve daha iyi bir çalışma alanı yaratılmış oluyor. Teknolojinin her noktasından faydalanmak isteyen kullanıcılar ise bu tip aracı programlar sayesinde anlık olarak her gelişmeden yararlanabiliyorlar. Bu nedenle de MultiMonitorTool oldukça popüler bir yazılım halinde kendine kullanıcı ekranlarında yer buluyor.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir