Android CIA kim arıyor indir

Android telefonlar için üretilmiş olan CIA kim arıyor uygulaması size gelen aramalardaki bilmediğiniz numaraları gösteren bir uygulamadır. Peki...

Android CIA kim arıyor indir
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 1.937

Android telefonlar için üretilmiş olan CIA kim arıyor uygulaması size gelen aramalardaki bilmediğiniz numaraları gösteren bir uygulamadır. Peki bu cia programı nasıl buluyor bu numaraları ? birazda ondan bahsedelim;  Bütün şirketlerin numaralarını sisteme kayıt eden cia uygulaması ayrıca programı indiren kişilerinde gönüllü olması durumda rehberleri sisteme kayıt ederek büyük bir ağ oluşturuyor. Örneğin sizin rehberinizde ahmet yılmaz ismiyle bir numara kayıtlı bunu sisteme ahmet yılmaz olarak kayıt eder ve başka bir cia kullanıcısını ahmet yılmaz aradığında ve rehberde kayıtlı olmasa bile cia uygulaması aracılığıyla ekranda ahmet yılmaz arıyor diye çıkar.

 

Android cia kim arıyor uygulaması istemediğiniz numaraları engelleme imkanı da vermekte. Tamamıyla güvenli ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan bu cia kim arıyor uygulamasını indirerek sizde bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu öğrenebilir ve bilinmeyen numaralar servislerine boşu boşuna para harcamamış olursunuz.  CIA kim arıyor uygulamasını indirmek için tıklayın.

 

Android CIA kim arıyor uygulamasından ekran görüntüleri ;

CIA kim arıyor indir 1 CIA kim arıyor indir 2 CIA kim arıyor indir 3 CIA kim arıyor indir 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir