Comix Çizgi Roman Okuma Programı

Çizgi roman okumak hemen hemen herkesin tutkusudur. Yalnızca küçük yaşlarda değil, büyük yaşlarda da bu tutku hep var olmuştur. Özellikle...

Comix Çizgi Roman Okuma Programı
Eklenme Tarihi: 2 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.689 views

Çizgi roman okumak hemen hemen herkesin tutkusudur. Yalnızca küçük yaşlarda değil, büyük yaşlarda da bu tutku hep var olmuştur. Özellikle çocukluk dönemlerinde ilgi çeken çizgi romanlar, büyüdükçe daha farklı tatlar vermeye ve detaylarda eğlendirmeye devam etmektedir. Bu noktadan bakıldığında, bu tip eserlerin okunması kesinlikle bitmeyecektir. Teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, çizgi romanların tadı ayrıdır. Ancak yine de, bir kısım teknolojik gelişmeler bu eserleri biraz olsun gölgede bıraksa da, günümüzde bu konu hakkında da bazı kolaylıklar ve gelişmeler yansıtılmaktadır.

6a00d8341c5f3053ef017d4305c19a970c-500wi

Tablet bilgisayarlardan çizgi roman okumayı kolaylaştıran Comix programı ile sizler de artık teknoloji ve çizgi roman tadını bir araya getirebilirsiniz. Çünkü bu program, otantik kağıt dokunuşu ile teknolojinin nimetlerini tek potada eritme başarısını göstermiştir. Kütüphanenizde, kitaplığınızda bulunan çizgi romanlarınızı, Comix yardımı ile tablet bilgisayarınızdan okumanız oldukça kolay bir hale gelmiştir. Sayfa çevirme özelliğinin eklenerek el ile sayfa değiştirme tadını da veren program, tablet kullanıcılarına harika bir hizmet sağlamaktadır.

Kolay kullanılabilir olması, romanınızı sekteye uğratmaması, sahip olduğu efektler ile ilginizi çekmesi ve sayfalarca süren romanları tek bir ekranda toplaması nedeni ile tercih edilen Comix Çizgi Roman Okuma Programı, Windows 8 işletim sistemli cihazlarda çalışmaktadır. Bu nedenle de söz konusu programı indirmeden önce alt yapı olarak cihazınızın bu programı destekleyip desteklemediğini de göz önünde bulundurmanız avantajınıza olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları