Avast Antivirüs

Antivirüs programları, günümüzün en çok ihtiyaç duyulan programları arasında yer almaktadır. Çünkü internet dünyası, iyi niyetli...

Avast Antivirüs
Eklenme Tarihi: 7 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 788 views

Antivirüs programları, günümüzün en çok ihtiyaç duyulan programları arasında yer almaktadır. Çünkü internet dünyası, iyi niyetli girişimlerin yanı sıra kötü niyetli geliştirici ve yazılımcıları da barındırdığı iin bilgisayarlar ve diğer cihazlar mutlaka koruma altında tutulmalıdır. Bu korumayı ise en iyi şekilde yapacak olan programlar, antivirüs programlarıdır. Antivirüs programları genel anlamda bilgisayarların güvenlik elemanlarıdırlar. Daha kapıda sorguya çeken bekçiler gibi tasvir edilebilen bu tarz programlar, bilgisayara sızmaya çalışan virüs ve trojen gibi zararlı yazılımları anında bulur ve yok eder. Bu şekilde gerek bilgisayar, gerek ise kişisel bilgiler korunmuş olur.

avast-premier-son-surum-indir-resim

Virüslerin genel amacı cihaza ya da yazılımlara zarar vermek ya da bir casus gibi bilgisayara yerleşerek istediği programları aktif etmek gibi aksiyonlardır. Ancak Avast Antivirüs programı ile bu tür sıkıntılar tarihe karışmaktadır. Dünyanın en çok kullanılan antivirüs programlarından biri olan Avast, aynı zamanda ücretsiz indirilip yüklenebilmektedir. Bu özelliği ve pratik kullanımı ile çok sayıda benzer programı arkasında bırakan Avast, daha da etkili olacak eklenti ve yamaları da piyasaya sürecektir.

Her anlamda faydalı bulunan, bilgisayarı geçmişe dönük olarak da tarayabilen, bu sayede tüm sıkıntılı noktaların aydınlığa kavuştuğu bilgisayarları gün yüzüne çıkaran Avast Antivirüs, zararlı yazılımları anında tespit etmesi ve bu yazılımları o an yok ederek bilgisayardan uzaklaştırması ile de epey ünlüdür.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları