Kaspersky Antivirüs

Bilindiği üzere çağımız internet ve teknoloji çağı olarak geçiyor. Bu noktada her yaptığımız hareket etrafta izler bırakırken, çeşitli...

Kaspersky Antivirüs
Eklenme Tarihi: 7 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.541 views

Bilindiği üzere çağımız internet ve teknoloji çağı olarak geçiyor. Bu noktada her yaptığımız hareket etrafta izler bırakırken, çeşitli kötü niyetli geliştiricilerle de bu izlerden faydalanılarak kişisel verilerimize erişilmeye çalışılıyor. Sadece kişisel verilerimiz değil, etrafımızdaki insanların bilgilerine de bir şekilde ulaşmak isteyen, ya da doğrudan hırsızlık için yazılmış olan, ve yahut sistemi çökerterek doğrudan yazılımsal ve donanımsal sıkıntılara yol açacak olan casus virüs programları, önemli antivirüs programları ile bertaraf edilmektedir. Bunların içinde önemli bir yer tutan program ise kuşkusuz ki Kaspersky Antivirüs’tür.

kas2

Bu program genelinde ücretsiz kurulumundan dolayı çok yaygın kullanıldığı söylenebilir. Bunun dışında, ara yüz olarak rahat bir kullanım alanının var olduğu, kullanıcıların herhangi bir şekilde herhangi bir sorun yaşamadığı Antivirüs programı, görevini en iyi yerine getiren yazılımlardan bir tanesidir. Çünkü bu program, her dakika bilgisayara gelene giden kontrol yöntemleri ile denetim uyguladığı gibi, dönem dönem bilgisayarı da testlerden geçirmektedir.

Her açıdan yararlı olan Kaspersky Antivirüs, bilgisayarı zararlı etkilerden, trojenlerden ve virüslerden korurken, aynı zamanda bilgisayar kullanıcısının verilerine olan erişimin de önüne geçer. Bu şekilde de tam bir koruma sağlanmış olmaktadır. Kaspersky Antivirüs, istenilen özellikler bakımından bir antivirüs programındaki standart özelliklerden çok daha fazlasını, etkilisini ve önemlisini barındırmaktadır. Bu nedenle de söz konusu program sıklıkla tercih edilmektedir.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları