CorelDRAW Graphics Suite

Teknolojinin gelişmesi ile beraber, tasarımcılık işlemleri de daha teknoloji ve yazılım tabanlı ilerlemeye başladı. Göz alıcı tasarımlar,...

CorelDRAW Graphics Suite
Eklenme Tarihi: 18 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.705 views

Teknolojinin gelişmesi ile beraber, tasarımcılık işlemleri de daha teknoloji ve yazılım tabanlı ilerlemeye başladı. Göz alıcı tasarımlar, yeni dizaynlar, ilgi çekici görüntüler ve çok daha fazlası, yeni nesil tasarımcıların ellerinden çıkıyorlar. Tasarımcılar ise bu süreçte en iyi programları kullanmak zorundalar. Çünkü kusursuz tasarım programları, aynı oranda kusursuz işleri de beraberinde getiriyor. Bu noktada, her yönü ile yararlı olan ve tasarım dünyasına çok şey katan CorelDRAW Graphics Suite sıklıkla kullanılan programlardan biri olarak öne çıkıyor.

CDRX4_Main_20UI

CorelDRAW Graphics Suit programını bu kadar önemli kılan özelliklerin başında, söz konusu program ile birlikte web sitelerine yapılan dokunuşların muhteşemliği, profesyonel grafik tasarımlarının fonksiyonelliği, fotoğraf düzenlemelerinin ve zengin içerikli ortamın kullanılabilmesi gibi durumlar geliyor. Her türlü stil çalışması, tarz yansıtılması ve yaratıcılığın ortaya çıkarılması, bu program ile birlikte mümkün oluyor. CorelDRAW Graphics Suit, sizlere bu kadar geniş skalada hizmetler sunarken, sizler de tasarımcı yönünüzü kuvvetlendiren bu uygulamaları rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Gerek logo çalışmaları, gerek web sitesi tasarımları, gerek çeşitli görseller ve projeler konularında kullanıcılarını bir adım öne taşıyan CorelDRAW Graphics Suite programı, kendi bünyesindeki eğitim videoları ile de kullanıcılara destek oluyor. Tasarım araçları yönünden güçlü, kullanım kolaylığı yönünden oldukça pratik ve yaratıcılık alanında bambaşka ufuklar açan bu program, yeni ya da tecrübeli her tasarımcının elinin altında bulunması gerekiyor.

32 bit sürümünü indirmek için tıklayınız
64 bit sürümünü indirmek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları