Microsoft Security Essentials

Bilgisayarlarımızı kullanmak oldukça zevkli ve gerekli iken, aynı zamanda bu cihazların korunması da aynı oranda bir önem teşkil etmektedir....

Microsoft Security Essentials
Eklenme Tarihi: 17 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.377 views

Bilgisayarlarımızı kullanmak oldukça zevkli ve gerekli iken, aynı zamanda bu cihazların korunması da aynı oranda bir önem teşkil etmektedir. Bilgisayarlara istenmeyen yazılımlar sızmamalı, tehlikeli programların bir şekilde bilgisayarlara yerleşmesi engellenmeli ve hem virüslerden, hem de trojenlerden, hem de diğer farklı ve kötü niyetli yazılımlardan bilgisayarlarımız uzak tutulmalıdır. Bu noktada pek çok anti virüs özellikli koruma programı internet üzerinde ve sitemizde mevcuttur. Microsoft Security Essentials ise bir Microsoft ürünü olduğu için her açıdan bizlere güven vermektedir.

microsoft-security-essentials

Bir güvenlik programı olan Microsoft Security Essentials, kullanım açısından oldukça kolay bir programdır. Hakim olması basit, anlaşılırlığı net ve paneli oldukça yalın olan bu program, her dakika bilgisayarınızı denetlemeye de hazır durumdadır. Bilgisayarda bir problem yok ise, program tarafından panel üzerinde yeşil ışık yakılır. Yeşil ışığı gördüğünüzde, bilgisayarınızın güvende olduğunu düşünebilirsiniz. Program her zaman için güncel tutulmaya çalışılır. İnternet bağlantınız olduğu sürece, gelen tüm güncellemeleri otomatik olarak alıp kendini yenileyen bu program, kullanıcılarına da büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Microsoft Security Essentials, ücretsiz şekilde indirilip kurulabilmektedir. Kurulması da hayli basit ve kolay olan bu program, güvenlik programları içindeki en pratik programlardan birisi olarak öne çıkmaktadır. Hem 32 bit için, hem de 64 bit için bu güvenlik programının uygun versiyonları bulunmaktadır.

32 bit sürümünü indirmek için tıklayınız
64 bit sürümünü indirmek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları