Hotspot Shield

Bilindiği gibi internet dünyası çok yararlı seçenekleri kullanıcılarına servis ettiği gibi, aynı zamanda zararlı yazılımları da bünyesinde...

Hotspot Shield
Eklenme Tarihi: 8 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 696

Bilindiği gibi internet dünyası çok yararlı seçenekleri kullanıcılarına servis ettiği gibi, aynı zamanda zararlı yazılımları da bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle gizliliğine ve güvenliğine önem veren kullanıcıların internet sitelerinde gezerken, işlemler yaparken, banka hesaplarını kontrol ederken, çeşitli sosyal medya mecralarında dolaşırken, bir takım ödemeler yaparken, GSM şirketleri aracılığı ile telefonlarına para yüklerken ve çok daha çeşitli uygulamalar gerçekleştirirken kişisel verilerini gizlemek ve korumak en büyük istekleridir. Bu sayede veri hırsızlığının ve zararlı yazılımların etkileri de azaltılacaktır.

hotspot-shield-11-700x462

Tüm bunları sağlayabilmek için kullanıcılar bir takım programlara ihtiyaç duyarlar. VPN tabanlı Hotspot Shield programı, sizin için internet üzerinde adeta bir kalkan hizmeti sağlar. Bu program ile kişisel verileriniz, bilgileriniz, eylemleriniz ve aksiyonlarınız korunmuş olur. IP adresinizi değiştirerek sizin internet dünyasına iz bırakmanızı engelleyen ve sizi sizden daha fazla düşünen bu program aracılığı ile güvenli bir internet gezintisi yapabilir ve tüm online işlemlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Piyasada bulunan çeşitli proxy programları, zor bir ekran modülüne ve karışık bir uygulama konseptine sahip iken, Hotspot Shield koruma kalkanının ara yüz özellikleri oldukça yalın ve sadedir. Kullanıcıların tek tuş ile sistemi kullanmaya başlamaları, programın anında aktif olması için de yeterlidir. IP gizleyen proxy programı Hotspot Shield kesinlikle internet kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu bir programdır.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com