PC Desktop Cleaner indir

PC Desktop Cleaner programı bilgisayarınızın masaüstünün temizlemek için yapılmış olan bir programdır. Oldukça kullanışlı ve kolay bir...

PC Desktop Cleaner indir
Eklenme Tarihi: 30 Ocak 2015 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.692 views

PC Desktop Cleaner programı bilgisayarınızın masaüstünün temizlemek için yapılmış olan bir programdır. Oldukça kullanışlı ve kolay bir arayüze sahip olan Pc desktop cleaner yazılımı Türkçe dil seçeneğiyle de dikkat  çekiyor.

Masaüstü temizleme programı pc desktop cleaner bilgisayarınızda gereksiz olarak belgeleri, resimleri temizler ve bilgisayarınızın gereksiz dosyalardan kurtulup daha iyi bir performans sergilemesini sağlar. Aynı içeriğe sahip olan dosyaları siler ve birbiriyle bağlantılı olan dosyaları bir araya getirerek ilgili dosyalara daha hızlı ulaşmanızı sağlar bunların yanı sıra kapasitesi oldukça fazla olan dosyaları bir araya getirirken bunları daha hızlı ulaşmak için masaüstü kısayol yol oluşturur hem masaüstünüzde yer kaplamasını önler hemde kullanıcı dostu bir masaüstü yapısı oluşturur.

Üstelik Pc desktop cleaner indirme boyutu sadece 1.2 mb ‘dır. Ücretsiz olarak windows kullanıcıları için hazırlanmış olan bu program windows xp ve vista ile de uyum halinde çalışmaktadır. Ücretsiz olarak pc desktop cleaner indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları