Avea, Turkcell, Vodafone Numara Değişikliği Nasıl Yapılır?

Daha önce sizlere numara engelleme servisi hakkında bilgiler vermiştik. Ancak numara engelleme servisiyle sizi rahatsız eden numaralardan yada numaranızı bilmesini istemediğinizden kişilerden kurtulamadıysanız veyahut yeni bir numaraya ihtiyacınız varsa Avea, Turkcell, Vodafone Numara Değiştirme işlemini yaparak cep telefon numaranızı sım kartınız sabit kalarak değiştirebilirsiniz. Gelin birlikte Avea, Turkcell ve Vodafone faturalı ve faturasız hat sahiplerinin numara değişliği işlemi nasıl yapılır? detaylı bir şekilde inceleyim. Avea Numara Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır? Avea hat sahipleri numara değişikliği işlemlerini avea online işlemler merkezi, avea iletişim merkezlerinden ve avea müşteri numarasını arayarak numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. Hem faturalı hemde faturasız hatlar bu işlemden yararlanabilirler. Avea Müşteri Hizmetleri: 444 1 500 Avea Numara Değiştirme İşlemi Ücreti Ne Kadar? Avea’da numara değiştirme ücreti 10 TL’dir. Eğer Faturasız hat sahibiyseniz hattınızda 13 TL bakiye olması gerekmektedir. Faturalı hat sahipleri ise bir sonraki ay 10 TL faturalarına yansımaktadır. Turkcell Numara Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır? Numara değiştirme işlemini 532’iyi arayarak Yada Turkcell […]

Avea, Turkcell, Vodafone Numara Değişikliği Nasıl Yapılır?

Daha önce sizlere numara engelleme servisi hakkında bilgiler vermiştik. Ancak numara engelleme servisiyle sizi rahatsız eden numaralardan yada numaranızı bilmesini istemediğinizden kişilerden kurtulamadıysanız veyahut yeni bir numaraya ihtiyacınız varsa Avea, Turkcell, Vodafone Numara Değiştirme işlemini yaparak cep telefon numaranızı sım kartınız sabit kalarak değiştirebilirsiniz.

Gelin birlikte Avea, Turkcell ve Vodafone faturalı ve faturasız hat sahiplerinin numara değişliği işlemi nasıl yapılır? detaylı bir şekilde inceleyim.

Avea Numara Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?
Avea hat sahipleri numara değişikliği işlemlerini avea online işlemler merkezi, avea iletişim merkezlerinden ve avea müşteri numarasını arayarak numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. Hem faturalı hemde faturasız hatlar bu işlemden yararlanabilirler. Avea Müşteri Hizmetleri: 444 1 500

Avea Numara Değiştirme İşlemi Ücreti Ne Kadar?
Avea’da numara değiştirme ücreti 10 TL’dir. Eğer Faturasız hat sahibiyseniz hattınızda 13 TL bakiye olması gerekmektedir. Faturalı hat sahipleri ise bir sonraki ay 10 TL faturalarına yansımaktadır.

Turkcell Numara Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?
Numara değiştirme işlemini 532’iyi arayarak Yada Turkcell iletişim merkezlerine giderek yapabilirsiniz. Yalnız önemli bir nokta var oda hat sahibi siz olmanız gerekiyor, yoksa Turkcell iletişim merkezlerinde işlem yapmayabilirler. Eğer hat sahibi siz değilseniz hat sahibi kişiden bir vekalet ile bu işlemi de halledebilirsiniz.

Turkcell Numara Değiştirme İşlemi Ücreti Ne Kadar?
Turkcell numara değiştirme ücretinde değişik bir politika uyguluyor. Eğer hattınızı alalı 180 günü geçmemişse 10 TL ödüyorsunuz eğer hattınızı alalı 180 günü geçmiş ise 20 TL ödeyerek numara değiştirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Vodafone Numara Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?
444 1 542 numaralı vodafone müşteri hizmetlerini arayarak yada vodafone bayilerine giderek numara değiştirme işlemini yapabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken bir nokta var oda vodafone’da numara değiştirme işlemleri ayda 1 kez yapılmaktadır. Yani aynı ay içerisinde 2 kez numara değiştiremezsiniz.

Vodafone Numara Değiştirme İşlemi Ücreti Ne Kadar?
Vodafona numara değiştirmek istediğinizde vodafone sizden 12 TL istiyor ancak ilk kez numara değişikliği yapacaklardan ücret alınmıyor diye biliyorum. Vodafona müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Benzer Yazılar

5G teknolojisi ne zaman yaygınlaşacak?

5G teknolojisi, mobil cihazlar için daha hızlı ve daha kararlı bir internet bağlantısı sağlayan bir teknolojidir. 5G teknolojisi, dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaya başlanmıştır, ancak Türkiye’de henüz tam olarak yaygınlaşmamıştır.   Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, 5G teknolojisi için frekans ihalesinin 2022 yılında tamamlanacağını ve 2023 yılında da ilk 5G sinyalinin vatandaşların hizmetine sunulacağını açıklamıştır. Ancak 5G teknolojisinin tam olarak yaygınlaşması için altyapı, cihaz ve lisans gibi birçok faktörün de hazır olması gerekmektedir. Bu nedenle, 5G teknolojisinin Türkiye’de ne zaman yaygınlaşacağı kesin olarak bilinmemektedir.   Bazı uzmanlar, 5G teknolojisinin Türkiye’de yaygınlaşması için 2025-2030 yılları arasını işaret etmektedir.

WhatsApp Alternatifi Mesajlaşma Uygulaması: Telegram

Telegram Nedir? Güvenilir Mi? WhatsApp uygulamasını bilmeyenimiz yoktur. Telegram da aynı WhatsApp içerikli bir uygulamadır ama kendini çok iyi pazarlayamamış ve öne çıkamamıştır. En son WhatsApp’da bulunan gizlilik ayarlarının değişimi insanları kuşkuya düşürdü ve gözler başka uygulama aramaya başladı. Bunlardan biri de Telegram oldu. Peki, Telegram nedir? Telegram’ın İçeriği Nedir? Telegram, bir insanlar arasında iletişim kurmak için kurulmuş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Gizliliğe önem veren bir uygulamadır. Mesaj yollayan kişinin belirlediği bir süre de mesajlar kendini imha eder ve bu sayede 3. kişiler mesajlara ulaşamaz. Normal silmediğiniz mesajlarda da sadece iletilen kişilerin dosyalarında bulunur. Ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa mesaj bildirimi gider ve bu sayede gizli bir şey yapılamaz. Herhangi bir dosya göndereceğiniz de 1.5 GB’ı geçmeyecek şekilde iletebilirsiniz. Fotoğraf, hareketli GIF’lar, ses kayıtları gibi şeyler bulunmaktadır. Bilinmeyen numaraları engelleyebilir, son görülmenizi kapatabilir, profilinizi istediğiniz insanlara gizleyebilirsiniz, konum paylaşımı yapabilir, çevrenizdeki insanların konumlarını izleyebilirsiniz, yanlış yazılan mesajı her iki taraftan da […]

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro İncelemesi

İOS 4 yıl önce

Apple teknoloji devi iPhone 12 serisini kullanıcılarına büyük sürpriz yaparak ani bir haberle iPhone 12 serisini duyurdu. Apple teknoloji devi iPhone 12 serisinde iddialı ve en hızlı çip’e sahip olduklarını (A14 bionic chip), ayrıca  muhteşem performans sergileyeceğine dair çok iddialılar. iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Fiyatları Ne Kadar ? iPhone 12: 128 GB 799 dolar / 256 GB 899 dolar, iPhone 12 Pro: 128 GB 999 dolar / 256 GB 1.099 dolar / 512 GB 1.299 dolar,   Gelin hep birlikte iPhone 12 ve iPhone 12 Pro serisini yakından inceleyelim. iPhone 12  6.1 inç Super Retina XDR ekrana sahip. Ekranın daha dayanıklı ve düşmelere karşı daha sağlam materyal’dan oluşturulmuştur. iPhone 12 serisinde 5 renk seçeneği bulunmakta. (Siyah, Beyaz, (PRODUCT)RED , Yeşil, Mavi) Çift sim destekli olup (nano SIM ve eSIM) 5G desteklemektedir. iPhone 12 serisi hafıza olarak, 64 GB, 128 GB, 256 GB kapasite seçenekleri mevcut. Ağırlığı 162 gr. […]

2 Yorum

  • boşver 2 Haziran 2015

    yalan ya 18 tl turkcel

  • Ayseak 17 Eylül 2015

    Peki numara değiştirdikten sonra rehberimizdeki kişileri tek tek bilgilendirmek gerekecek dimi???

Yorum Yaz

Rastgele
Verified by MonsterInsights