Avea, Turkcell, Vodafone Numara Değişikliği Nasıl Yapılır?

Daha önce sizlere numara engelleme servisi hakkında bilgiler vermiştik. Ancak numara engelleme servisiyle sizi rahatsız eden numaralardan yada...

Avea, Turkcell, Vodafone Numara Değişikliği Nasıl Yapılır?
Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2015 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 2.867 views

Daha önce sizlere numara engelleme servisi hakkında bilgiler vermiştik. Ancak numara engelleme servisiyle sizi rahatsız eden numaralardan yada numaranızı bilmesini istemediğinizden kişilerden kurtulamadıysanız veyahut yeni bir numaraya ihtiyacınız varsa Avea, Turkcell, Vodafone Numara Değiştirme işlemini yaparak cep telefon numaranızı sım kartınız sabit kalarak değiştirebilirsiniz.

Gelin birlikte Avea, Turkcell ve Vodafone faturalı ve faturasız hat sahiplerinin numara değişliği işlemi nasıl yapılır? detaylı bir şekilde inceleyim.

Avea Numara Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?
Avea hat sahipleri numara değişikliği işlemlerini avea online işlemler merkezi, avea iletişim merkezlerinden ve avea müşteri numarasını arayarak numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. Hem faturalı hemde faturasız hatlar bu işlemden yararlanabilirler. Avea Müşteri Hizmetleri: 444 1 500

Avea Numara Değiştirme İşlemi Ücreti Ne Kadar?
Avea’da numara değiştirme ücreti 10 TL’dir. Eğer Faturasız hat sahibiyseniz hattınızda 13 TL bakiye olması gerekmektedir. Faturalı hat sahipleri ise bir sonraki ay 10 TL faturalarına yansımaktadır.

Turkcell Numara Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?
Numara değiştirme işlemini 532’iyi arayarak Yada Turkcell iletişim merkezlerine giderek yapabilirsiniz. Yalnız önemli bir nokta var oda hat sahibi siz olmanız gerekiyor, yoksa Turkcell iletişim merkezlerinde işlem yapmayabilirler. Eğer hat sahibi siz değilseniz hat sahibi kişiden bir vekalet ile bu işlemi de halledebilirsiniz.

Turkcell Numara Değiştirme İşlemi Ücreti Ne Kadar?
Turkcell numara değiştirme ücretinde değişik bir politika uyguluyor. Eğer hattınızı alalı 180 günü geçmemişse 10 TL ödüyorsunuz eğer hattınızı alalı 180 günü geçmiş ise 20 TL ödeyerek numara değiştirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Vodafone Numara Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?
444 1 542 numaralı vodafone müşteri hizmetlerini arayarak yada vodafone bayilerine giderek numara değiştirme işlemini yapabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken bir nokta var oda vodafone’da numara değiştirme işlemleri ayda 1 kez yapılmaktadır. Yani aynı ay içerisinde 2 kez numara değiştiremezsiniz.

Vodafone Numara Değiştirme İşlemi Ücreti Ne Kadar?
Vodafona numara değiştirmek istediğinizde vodafone sizden 12 TL istiyor ancak ilk kez numara değişikliği yapacaklardan ücret alınmıyor diye biliyorum. Vodafona müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları