Android Clash Bird

Son zamanların olmasa da boş zamanların en büyük eğlencesi haline gelen Clash Bird artık parmaklarınızın ucunda. Türk yazılım mühendisleri...

Android Clash Bird
Eklenme Tarihi: 22 Mart 2015 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.637 views

Son zamanların olmasa da boş zamanların en büyük eğlencesi haline gelen Clash Bird artık parmaklarınızın ucunda. Türk yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen ve tamamen ücretsiz olan bu android oyunu oynamak gerçekten zor ve büyük bir beceri istiyor.

Ekranın sağına ve soluna yapılan parmak darbeleriyle oynanan Clash Bird’de amaç bloklara, duvarlara ve yarasalara takılmadan en yüksek skoru yapmaya çalışmak ve liderlik kürsüsünde en tepeye tırmanmak.

“Asla pes etme!” sloganıyla duyurulan Clash Bird, sizleri zor, ama bir o kadar da eğlenceli bir yolculuğa çıkaracak ve günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olacak. Ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunulan clash bird oyununda kısa sürede müptelası olacaksınız.

indirmek için tıklayınız.

  1. Oyun gerçekten güzel, bu tür işleri Türklerinde yapması ayrıca bir gururdur bence yeni oyunlarınızı ve uygulamalarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları