Android Navigasyon Uygulaması Yakınımda Ne Var?

Android navigasyon uygulamaları arasına yepyeni Türk yapımı bir uygulama daha yerini aldı. Yakınımda Ne Var? android uygulaması içerisinde daha...

Android Navigasyon Uygulaması Yakınımda Ne Var?
Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2015 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 1.201

Android navigasyon uygulamaları arasına yepyeni Türk yapımı bir uygulama daha yerini aldı. Yakınımda Ne Var? android uygulaması içerisinde daha çok kategori odaklı olarak gitmek istediğiniz yerlere ulaşabilirsiniz.

Yakınımda Ne Var? uygulaması sayesinde bulunduğunuz konum bilgilerini otomatik olarak alır ve çevrenizdeki Atm, banka, kitapcı, otobüs durakları, kafeler, oto yıkama firmaları, diş hekimler, doktorlar, o bölgenin yiyecekleri, benzin istasyonları, manavlar, spor merkezleri, hastaneler, camiler, özel ve devlet tiyatroları, çocuk ve dinlenme parkları, eczaneler, karakollar ve emniyet müdürlükleri, restorant ve lokantalar, ilköğretim, lise ve üniversiteler, alışveriş merkezleri, spa merkezleri, mağazalar gibi bir çok yere zaman kaybetmekten kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

Navigasyon uygulaması aslında sadece bir navigasyon değil telefon rehber listesi de sunuyor diyebiliriz. İçerisinde bulunan rehber sistemi sayesinde örneğin bir oto yıkama firması arıyorsunuz ve yakın olanı uygulamada buluyorsunuz yakınız da ki firmaya tıkladığınızda firmanın iletişim bilgilerini de edinebilirsiniz.

Yakınımda Ne Var? Uygulamasından Ekran Görüntüleri:
Android navigasyon uygulaması indir - resim 1 Android navigasyon uygulaması indir - resim 2 Android navigasyon uygulaması indir - resim 3 Android navigasyon uygulaması indir - resim 4
Ücretsiz olarak google play store üzerinde android navigasyon uygulamasını indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.