Picasa

Fotoğraflarınız ile ilgili aklınıza gelen her düzenlemeyi ve her işlemi, bu yönde geliştirilmiş ve özelleştirilmiş fotoğraf programları...

Picasa
Eklenme Tarihi: 17 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 657

Fotoğraflarınız ile ilgili aklınıza gelen her düzenlemeyi ve her işlemi, bu yönde geliştirilmiş ve özelleştirilmiş fotoğraf programları aracılığı ile yapabilirsiniz. Özellikle hızlı çalışan, düzen konusunda önemli işlemler yapan, fotoğraf aktarımlarını sorunsuz halleden fotoğraf programları kullanıcılar açısından tercih sebebidir. İşte bu noktada, Picasa, sahip olduğu yetkinlikler ve özellikler ile öne çıkmaktadır.

picasa_1

Bilgisayara fotoğraf aktarımına başlanmasından itibaren etkin olan Picasa fotoğraf programı, bütün fotoğrafları tek tek düzenleme özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Fotoğrafların tarihlerinden başka bir takım özelliklerine kadar her açıdan gruplandırma yapabilen bu program, aynı zamanda anlaşılır ve pratik isimlerle fotoğraf klasörleri de oluşturabilmektedir. Bu şekilde kullanıcıya oldukça düzenli ve rahat kullanılabilen bir veri tabanı oluşturmaktadır. Fotoğrafları hızlı bir biçimde görüntüleyebilen, bunun için kesinlikle takılmayan ve zaman kaybı da yaşatmayan bu program, diğer bir takım özelleşmiş fonksiyonları ile de göz doldurmaktadır. Örneğin sizin unuttuğunuz, kaybettiğiniz ya da gizli olarak tutup bulamadığınız tüm fotoğraflarınızı da Picasa rahat bir şekilde bulup klasörlemektedir. Yani Picasa fotoğraf programı ile kesinlikle bir veri kaybı yaşamazsınız.

Son dönemlerde popülaritesi artan fotoğraf düzenleme programlarının en önemlilerinden olan Picasa ile, bundan sonra çok daha rahat ve kolay bir biçimde fotoğraflarınızı düzenleme şansına sahip olacaksınız. Picasa, sizlere daha önce tatmadığınız rahatlık ve zevkleri bir arada tutarak bir sunum yapacaktır.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir