Paint.NET

Günümüzün en yoğun kullanılan alanlarından bir tanesi, kuşkusuz ki internet tabanlı sosyal medya kanalları oluyor. Bu sosyal medya kanalları...

Paint.NET
Eklenme Tarihi: 17 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.516 views

Günümüzün en yoğun kullanılan alanlarından bir tanesi, kuşkusuz ki internet tabanlı sosyal medya kanalları oluyor. Bu sosyal medya kanalları arasında fotoğraf ya da görsel paylaşma ise son derece popüler bir işlem olarak dikkat çekiyor. Bu açıdan bakıldığında, kullanıcılar da çeşitli fotoğraf düzenleme programlarına ihtiyaç duyuyorlar. O nedenle de en iyi fotoğraf düzenleme programları seçilerek ortaya konuyor. Washington State University tarafından üretilen Paint.NET ise bu alandaki en iyi programların arasında gösteriliyor.

paint.net-indir-paint.net-download-paint.net-türkçe-yaması1

Söz konusu Paint.NET programı, temel olarak paint programına alternatif oluşturması açısından tasarlanmıştı. Ancak süreç içinde bu program o kadar çok ilerledi ve geliştirildi ki, amacını aşarak profesyonel bir görsel destek programı haline geldi. Bu noktada da kullanıcıların geri bildirimlerinden sıkça faydalanıldı ve buna göre bir ara yüz ve kontrol paneli tasarlandı. Daha sonrasında ise programın pratik kullanımı ve kolay anlaşılır olması gibi özellikler devreye girdi.

Paint.NET programı temel olarak resim ve fotoğrafları destekliyor. Buna ek olarak, layer (katman) destekleme ünitesine sahip oluşu ve sınırsız geri alma özelliği ile kendini daha çok gösteren bu program, çeşitli özel efektleri de görsellere uygulayabilmektedir. Aynı zamanda çok gelişmiş resim araçları da bulunan programın, kullanım alanı da bir hayli geniştir. Çeşitli sektörlerde, farklı iş kollarında kullanılan bu programın bireysel kullanımı da fazladır.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları