AMD Catalyst

Hepimiz biliriz ki teknoloji kendisini iyi besleyen ve donanımlarına iyi bakan kullanıcılarına daha iyi hizmet eder. Bilgisayarların her yanan...

AMD Catalyst
Eklenme Tarihi: 16 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 957 views

Hepimiz biliriz ki teknoloji kendisini iyi besleyen ve donanımlarına iyi bakan kullanıcılarına daha iyi hizmet eder. Bilgisayarların her yanan yayıldığı, evlerimizde, iş yerlerimizde, arkadaşlarımızda, kafelerde, okullarda kullandığımız ve artık birer zorunluluk olan bilgisayarlar, her anlamda bizlere maksimum performans ile hizmet etmek zorundadırlar. Bilgisayarlarımızdan çoğu zaman oyun oynar, bazen film ya da dizi izler, bazen ise diğer işlerimizi hallederiz. İşte bu zaman zarfları içinde, yüksek performans ve maksimum verimlilik elde edebilmek için bilgisayara bağlı tüm donanımların sürücülerinin üst düzey olması gerekmektedir.

AMD-Catalyst-Drivers-Fix-Radeon-HD-2000-3000-4000-series-app-issues-2

AMD Catalyst AMD HD 7000, HD 6000 ve HD 5000 ekran kartı serileri için kullanılan ekran kartı sürücüleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ekran kartlarından tam bir verim alabilmek için, söz konusu sürücü programı kullanılmalıdır. Bu şekilde en iyi sonuçlar alınabilecek, ekrana yansıyan her detay bizlere en yüksek kalitede geri dönecektir. Yapılan işten, izlenilen filmden ya da oynanılan oyundan keyif alabilmenin en önemli noktalarından birisi, söz konusu izlenceleri doğru şekilde takip edebilmek olduğu için, ekran kartı burada kritik bir öneme sahip olmaktadır.

AMD Catalyst ile birlikte, ilave ekranlarınızı da kolay bir şekilde sisteminize dahil edebilirsiniz. Aynı zamanda GPU’nuzun çok daha etkin ve hızlı kullanılması da yine bu programa bağlı olmaktadır. Öte yandan bu sürücü programı, bilgisayarınızın performansını da artıracaktır.

32 bit sürümünü indirmek için tıklayınız
64 bit sürümünü indirmek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları