Asus’un Yeni Tableti; ZenPad C 7.0

Son dönemde bilgisayarlarından çok akıllı telefonları ve tabletleri ile gündeme gelen teknoloji markası Asus, yine oldukça sağlam bir tablet...

Asus’un Yeni Tableti; ZenPad C 7.0
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.214

Son dönemde bilgisayarlarından çok akıllı telefonları ve tabletleri ile gündeme gelen teknoloji markası Asus, yine oldukça sağlam bir tablet modeli ile kendini gösteriyor. 2015 yılının Haziran ayı başında, Computex Fuarı kapsamında iki adet ZenPad 8.0 serisi tablet ürününü tanıtan firma, aradan geçen bir aylık süre sonunda ise bambaşka bir tablet modelini daha tanıttı. Marka tarafından piyasaya salınan bir video ile gerçekleştirilen tanıtım, ZenPad C 7.0 adı ile gösterime çıktı. Tabletin model numarası Z170, diğer tüm özellikleri ise çok da ortada değil.

Söz konusu videoda Asus’un özellikle vurguladığı detaylar ise kullanıcıları tatmin edecek gibi duruyor. 7 inç büyüklüğündeki IPS ekrana sahip olacak olan tablet, VisualMaster teknolojisi ile birlikte de oldukça geniş bir görüş açısını ortaya koyuyor. ZenPad C 7.0 modeli, PixelMaster 5 MP ve 2 MP olmak kaydı ile iki farklı arka kamera seçeneğini de kullanıcıya sunuyor.

İki farklı versiyonunda da arka kamera olarak 0,3 MP kullandıran Asus, 8,4 mm kalınlık ve 265 gram ağırlık ile de dikkat çekiyor. Çift sim desteği ve diğer özellikleri ile kullanıcı isteklerini karşılayan firmanın bu tableti, fiyat olarak belirsizliğini koruyor. Öte yandan tabletlerin piyasaya çıkış tarihleri de belli değil. Ancak yeni nesil tabletlerin Asus adına büyük bir sıçrama yaratacağı da konuşuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir