İnstagram için Video ve Resim İndirme Uygulaması

Son zamanların en popüler uygulaması olan instagram hayatımızda bütünleşmesiyle birlikte instagram için bir çok istekler ortaya çıkmıştır....

İnstagram için Video ve Resim İndirme Uygulaması
Eklenme Tarihi: 3 Aralık 2019 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 704 views

Son zamanların en popüler uygulaması olan instagram hayatımızda bütünleşmesiyle birlikte instagram için bir çok istekler ortaya çıkmıştır. Bu isteklerden en önemlisi ve instagram için büyük bir problem haline gelen insanların instagramdaki resimleri ve videoları indirmek istemesidir.

Bilindiği üzere instagram uygulaması üzerinden video ve resim indirmek mümkün değil çoğu kez insanlar resimler için ekran görüntüsü araçlarını kullansa da tam olarak istediğini çözünürlüğü yada istemiş olduğu çerçeveyi edinememektedir. Tamda bu noktada Türk uygulama geliştiricilerinden Mechap nickli arkadaşımızın geliştirdiği uygulama sayesinde instagram üzerinden video ve resim indirmek mümkün.

İnstagram için Video ve Resim İndirme Uygulaması Nasıl Kullanılır?

İnstagram uygulamasını indiriyorsunuz daha sonra uygulam adaki instagram resmini tıklıyorsunuz telefonunuza indirmek istediğiniz resim yada videonun üzerine gelip “…” kısmına tıklayarak bağlantıyı kopyalıyorsunuz daha sonra uygulama tekrar uygulama ikonuna tıklayıp kopyalamış olduğunuz bağlantıyı yapıştırıyorsunuz. İşlem çok basit ve uygulama tamamıyla türkçe ve ücretsizdir.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları