Aybit Restoran Otomasyon

Günümüzde her sektörde örneklerini görmüş olduğumuz otomasyon ve takip programları, kendilerini en çok hizmet sektörlerinde belli ediyorlar....

Aybit Restoran Otomasyon
Eklenme Tarihi: 12 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.110 views

Günümüzde her sektörde örneklerini görmüş olduğumuz otomasyon ve takip programları, kendilerini en çok hizmet sektörlerinde belli ediyorlar. Örneğin, Aybit restoran otomasyon programı ile hem müşterileri, hem de siparişleri an be an takip edebilmek oldukça kolay bir hale geliyor. Bu nedenle de kurumsallığı önem veren, iş disiplininden taviz vermeyen tüm işletmeler, söz konusu restoran otomasyon programını kullanmaya gayret ediyor. Özellikle müşterilerden sipariş alma noktasında büyük kolaylıklar sağlayan bu program sayesinde, pek çok hizmet alanı yetkilisi, hem servis kalitesinin iyileştirilmesi, hem de alana hakimiyet konularında programdan ve uygulamalarından memnun kalıyor.

aybit_restoran_otomasyon_programi

Diğer taraftan, yalnızca restoranlar bazında değil, aynı zamanda bar, cafe, lokanta, dinlenme tesisi gibi çok sayıda mekanda da kullanılabilen otomasyon programı, her açıdan mekan sahiplerine büyük ayrıcalıklar sağlıyor. Oturduğu yerden, yalnızca önündeki ekrana bakarak mekanını, çalışanlarını, siparişlerini ve müşterilerini kontrol edebilmeyi isteyen idareciler, muhakkak bu programı bir kez olsun denemelidirler. Restoran ve mekan takip programları kapsamında başka bir noktada bulunan Aybit, diğer yazılımlara da örnek teşkil etmektedir.

Sipariş alımlarındaki süratin hizmete yansıdığı, haberin çabuk ulaşmasından dolayı tepkinin hızlı geliştiği ve anında hizmet prensibinin yürürlüğe konduğu bu programda, müşteri memnuniyeti de ön plana çıkıyor. Yalnızca mekan sahibi ya da müşteriler açısından değil, çalışanların da işinin kolaylaşmasından dolayı Aybit restoran otomasyon programı göz dolduruyor.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları