Google chrome yeni sekme sayfası nasıl değiştirilir ?

Google Chrome Yeni Sekme Sayfasını Değiştirme, google chrome'da çoğu kullanıcının artık bıktığı bu yeni sekme sayfasını değiştirememe...

Google chrome yeni sekme sayfası nasıl değiştirilir ?
Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 1.996

Google Chrome Yeni Sekme Sayfasını Değiştirme, google chrome’da çoğu kullanıcının artık bıktığı bu yeni sekme sayfasını değiştirememe sorunu yeni sürümündede hala devam etmekte anlaşılan google chrome yeni sekme sayfasına google arama motorunu ve sık kullanılanları bize göstermeye devam edecek ve yeni sekme sayfasını değiştirmemize izin vermeyecek.Ama sizler için araştırdık ve bir çözüm yolu bulduk.

google chrome yeni sekme sayfası

 

Google Chrome Yeni Sekme Sayfasını Değiştirilmemesine çok kızan google chrome eklenti geliştiricileri yeni sekme sayfasını değiştirmek için çok güzel bir google chrome eklentisi çıkartmışlar. New Tab Redirect eklentisi sayesinde artık yeni sekme sayfanızı istediğiniz gibi ayarlabilirsiniz.

New Tab Redirect yüklemek için Google Chrome / Ayarlar / Uzantılar / Daha Fazla uzantı edinin bölümünden New Tab Redirect adlı google chrome eklentisini aratıp google chrome tarayıcısına ekleyin.Eğer New Tab Redirect eklentisini uzantı galeriside bulamazsanız. https://chrome.google.com/webstore/detail/new-tab-redirect/icpgjfneehieebagbmdbhnlpiopdcmna/related adresinden yükleyebilirsiniz. Google chrome yeni sekme sayfasını değiştirmeyen yarayan bu eklenti hiçbir zararlı yazılım ve virüs içermez .Eklentiyi kurduktan sonra bir ayar ekranı gelecek oradan Set Options bölümüne girip Redirect Url kısmına yeni sekme sayfasını yazıp save tuşuna basınız ardından ekrana gelen bilgi mesajına onay verip işlemi tamamlayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.