Avea Reklam Mesajlarını iptal Etme

Avea Reklam Mesajlarını iptal Etme, Avea reklam mesajlarını engellemek mi istiyorsunuz ? avea reklam mesajlarını artık hayattan bezdirdi mi ? ,...

Avea Reklam Mesajlarını iptal Etme
Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 950

Avea Reklam Mesajlarını iptal Etme, Avea reklam mesajlarını engellemek mi istiyorsunuz ? avea reklam mesajlarını artık hayattan bezdirdi mi ? , Avea reklam mesajlarını ipta etmek istiyorsunuz ama edemiyormusunuz ? Sizler için avea reklam mesajlarını nasıl iptal edilir ayrıntılı bir şekilde araştırdık. Öncelikle avea’da reklam mesajları ikiye ayrılmaktadır.Birincisi avea’nın servislerinden gelen reklam mesajlarıdır.Bir diğeri ise avea ile anlaşmalı olan firmalardan gelen reklam mesajlarıdır.Bu reklam mesajlarının her ikisinden kurtulmak artık mümkün.Yapmanız gerekenler aşağıda listelenmiştir.

 

Avea Reklam Mesajlarını iptal Etme ;

Avea hatlı cep telefonunuzdan mesaj gönderme bölümüne girip iptal kampanya yazıp 7672’e Gönderdiğiniz takdirde avea reklam mesajları iptal edilecektir.

Avea Anlaşmalı firmaların reklam mesajlarını iptal etme ;

Avea hatlı cep telefonunuzdan mesaj gönderme bölümüne girip iptal reklam yazıp 7672’e Gönderdiğiniz takdirde avea anlaşmalı firmaların reklam mesajları iptal edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir