Kingo Root Programı

Android cihazların rootlanması başlı başına bir konu teknoloji dünyasında. Bu noktada çok özellikle programlar kullanılabilirken, nispeten daha...

Kingo Root Programı
Eklenme Tarihi: 11 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.560 views

Android cihazların rootlanması başlı başına bir konu teknoloji dünyasında. Bu noktada çok özellikle programlar kullanılabilirken, nispeten daha basit programlar aracılığı ile de rootlama işlemi yapılabilmektedir. Bu noktada önemli olan ise root programının hem ücretsiz, hem de kolay kullanılabilir olmasıdır. Çünkü gelişmiş programlar ücretli olabildiği gibi, ücretsiz programların çoğu ise çok kullanışlı değildir. Tam da bu anlayışı yıkmak için geliştirilen Kingo Root Programı, root yapabilem programları arasında parlayan yıldız konumundadır.

kingo-android-root-124

Oldukça basit bir ara yüzü, her yaştan ve her tecrübeden kullanıcının rahatlıkla söz konusu rootlama programını kullanabileceği bilinmekte iken, aynı zamanda programın ücretsiz olması da büyük avantajdır. Mobil cihazların yayılması ile birlikte teknoloji dünyasında da etkinliği artan Android işletim sistemli cihazlar, bu tip rootlama programlarına her daim ihtiyaç duyacaklardır. Makinenin kendine gelmesi, cihazın yenilenmesi ve farklı yazılımların etkinliğinin artırılması için kullanılan root programları, en çok gereksinim duyulan yazılımlar arasında gösterilmektedir.

Programın kullanımında cihazın USB kablosu ile bilgisayara bağlanması esas alınır. Bu noktada cihazınızın modeli otomatik olarak algılanır. Ardından Android işletim sistemi seçilecek ve root işlemi gerçekleşmiş olacaktır. İşlem otomatik başladığı için kullanıcı açısından da büyük avantaj ortadadır. En nihayetinde cihazı tam yetki ile kullanmak için gerçekleştirilen root işlemi tamamlanmış olacaktır.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları