Virtual DJ

Gece alemlerine akanlar, bilirler ki her gece kulübünde en iyi şarkılar mutlaka DJ programları ile mixlenerek ortaya çıkarılan şarkılardır....

Virtual DJ
Eklenme Tarihi: 23 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.547

Gece alemlerine akanlar, bilirler ki her gece kulübünde en iyi şarkılar mutlaka DJ programları ile mixlenerek ortaya çıkarılan şarkılardır. Sadece bu da değil, ünlü ve önemli DJ’ler, ülkenin her yanına konserlere ya da performans gösterilerine giderken, yanlarında kullandıkları DJ materyallerini ve programlarını götürürler. Yani müzik sektörü ve eğlence dünyası açısından, DJ programları oldukça önemli bir yer kaplamaktadır.

Piyasada pek çok sayıda DJ programı bulabilmeniz mümkündür. Fakat bu programların bir kısmı ücretli iken, bir kısmı ise oldukça karışık bir ara yüze ve kullanışsız panellere sahiptir. Hem ücretsiz, hem de kullanışlı DJ programları bulmak zor iken, bu noktada imdadınıza Virtual DJ programı yetişmektedir. Virtual DJ programı, piyasada bulunan en iyi DJ programları arasında gösterilmektedir.

Şarkıları karıştırırken uygun tonları yakalayan, çeşitli tını ve tonlar ile kullanıcılara fikirler veren, bas ya da tiz ayarlarında fonksiyonel özellikleri bulunan bu program, en iyi DJ programı olarak tanınmaktadır. Bu program ile performans gösterilmeye başlandığında, diğer programlar ile arasındaki kalite farkı bariz şekilde anlaşılmaktadır. Çünkü Virtual DJ programı, tüm istekler ve beklentiler düşünülerek hazırlanmıştır. Ayar temalarından fonksiyon tuşlarına kadar her detay, büyük bir incelikle ortaya çıkarılmıştır. Siz de şimdi, bu harika DJ programına sahip olabilir ve istediğiniz parçaları başka parçalar ile karıştırarak eğlenceye başlayabilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.