Pokémon GO

Pokémon GO sonunda android ve ioslarda indirilebilir hale geldi. Üstelik Pokémon GO beklendiği gibi ücretli değil tamamıyla ücretsiz olarak...

Pokémon GO
Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2016 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 410 views

Pokémon GO sonunda android ve ioslarda indirilebilir hale geldi. Üstelik Pokémon GO beklendiği gibi ücretli değil tamamıyla ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Bulbasaur , Charmander, Squirtle, Butterfree, Pidgey, Arbok, Pikachu, Vulpix, Golduck, Abra gibi bir çok pokemon karakterinin bulunduğu Pokémon GO oyununda telefonunuzun kamerasıyla pokemon avına çıkıp pokemonları yakalayacak ve eğiteceksiniz. Sanal gerçeklikte yeni bir boyut açacak olan bu oyun şuanda sadece Yeni Zelanda ve Avustralya’ da indirilmeye izin verilmektedir. Google play store’daki https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticlabs.pokemongo bu bağlantıdan erişim olsa dahi indirme işlemi gerçekleştirilemiyor.

Ancak sizler için avustralya’daki emmioğlundan rica ettim apk’sını gönderdi : ) o zaman iyi oyunlar : ) android için Pokémon GO indirme bağlantısı oyun içi resimlerin altındadır : )

pokemon-go-1 pokemon-go-2 pokemon-go-3 pokemon-go-4

Pokemon go android apk dosyasını bizim sunucumuzda rar şifresiz : ) direkt olarak indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları