Adobe Flash Player

Adobe Flash Player, Flashla hazırlanmış  olan , video, müzik, oyun ve uygulamaları açmanıza yarayan internet explorer ve google chrome gibi...

Adobe Flash Player
Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.611 views

Adobe Flash Player, Flashla hazırlanmış  olan , video, müzik, oyun ve uygulamaları açmanıza yarayan internet explorer ve google chrome gibi tarayıcılara özel olarak yüklenebilen bir programdır.

Adobe flas player uygulaması diğer flash uygulamalarına göre daha hızlı ve üstün grafik çözünürlüğü sunar  oldukça küçük bir boyuta sahip olan  adobe flash player bir  tarayıcı eklentisi olarak adlandırmak artık mümkündür. Eğer bilgisayarınızda adobe flash player programı yüklü değilse yada adobe flash player son sürüm yüklü değilse bir çok internet sitesinde içerikleri görüntüleyemezsiniz.

Adobe flash player’la ilgili bilinmesi gereken bir diğer önemli bilgi ise google chrome ile tümleşik olarak gelir google chrome tarayıcısını kullanıyorsanız adobe flash player programına zaman zaman ihtiyaç duymaya bilirsiniz. Ama her ihtimale karşılık bilgisayarınıza adobe flash player yüklemeniz de fayda vardır. Ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulan adobe flash player son sürüm indirerek sizde görüntülenmeyen internet sitelerini artık rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları