WordPress Blog Teması BangBox

Bangbox teması themeking ekibi tarafından yapılmış bir wordpress blog temasıdır. Temanın yapımında html'in en son versiyonu olan html 5...

WordPress Blog Teması BangBox
Eklenme Tarihi: 3 Kasım 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.262 views

Bangbox teması themeking ekibi tarafından yapılmış bir wordpress blog temasıdır. Temanın yapımında html’in en son versiyonu olan html 5 kullanılmış olup aynı zaman css 3 ile şekillendirilmiştir. WordPress blog teması arayanlar için oldukça sade ve başarılı bir tema bangbox blog teması aşırı grafik içermediğinden dolayı oldukça hızlı sayfa geçişleri mevcut. Aynı zamanda bu hızlı geçişlerde google tarafından bu temayı kullananlar için + puan demek oluyor. Ayrıca adsense reklam alanları kullananlar içinde blog temasındaki reklam alanları özel olarak yapılandırılmıştır. Sade ve hızlı bir blog temasını arıyorsanız bangbox wp blog temasını kullanmanızı öneririz.

Bangbox teması premium bir tema olup temanın yapımcısı Kheron tema piyasasına olan tepkisi üzerine bu temayı ücretsiz olarak dağıtma kararı almıştır. Kheron aynen şu sözleri söyleyerek temasını dağıttı. “Satışını istediğim fiyata yapmadığım wp temamı ücretsiz dağıtıyorum. Düşük fiyatlara satmaktansa ücretsiz dağıtmak daha mantıklı geldi bana.”

Temanı ön izlemesi için tıklayın.
Temayı indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları