WhatsApp Sesli ve Videolu Aramaları Kaydetme

Akıllı telefonların olmazsa olmazı whatsapp hayatımızdaki önemi her geçen gün artıyor. Operatörlerimiz de dakika yada tl bakiyesi kalmadığı...

WhatsApp Sesli ve Videolu Aramaları  Kaydetme
Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2017 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 619 views

Akıllı telefonların olmazsa olmazı whatsapp hayatımızdaki önemi her geçen gün artıyor. Operatörlerimiz de dakika yada tl bakiyesi kalmadığı zaman alternatif olarak ortam wifilerin den yada paketimizdeki internetten bağlanmış olduğumuz whatsapp uygulaması sayesinde sesli arama ve videolu aramalar yapıyoruz.

WhatsApp’ın telefonlarımızda aktif olarak kullanıldığı için telefondaki arama kayıt etme videolu arama kayıt etme gibi program ve uygulamaları whatsapp’da da arar olduk. Tam da bu nokta Call Recorder for Messenger adlı uygulama devreye bu uygulama sayesinde whatsapp sesli arama ve videolu aramaları kayıt etmek mümkün, alternatif programlara göre oldukça kolay arayüzü ve ücretsiz olmasıyla dikkat çeken call recorder for messenger uygulaması rehberinizde hangi kişilerle olan görüşmelerinizi kayıt etmesini seçebilir bu sayede gerekli ses ve video dosyalarıyla telefonunuzu doldurmuyorsunuz, üstelik uygulamadaki ses dosyaları sıkıştırılıp daha az yer kaplamasını sağlar.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları