Ap Tuner Akort Programı

Müzikle ilgilenen kişilerin en çok ilgilerini çeken uygulamalar ya da programlar, müzik ile ilgili olan yazılımlardır. Bu noktada, daha çok gitar...

Ap Tuner Akort Programı
Eklenme Tarihi: 26 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.499 views

Müzikle ilgilenen kişilerin en çok ilgilerini çeken uygulamalar ya da programlar, müzik ile ilgili olan yazılımlardır. Bu noktada, daha çok gitar ya ad bağlama çalan müzisyenlerin ihtiyaç duyduğu bir takım özelleşmiş programlar vardır. Bu programlar genellikle çalınacak olan enstrümanı akort etmek için kullanılacak olanlardır. Bu amaç içim geliştirilen çeşitli akort etme programları bulunmakta iken, en doğru sonucu veren ve müzisyenlere ciddi anlamda destek olan programlar tercih edilmelidir. AP Tuner Akort Programı bu özellikleri kapsayan ve oldukça yararlı bulunan bir program olarak öne çıkmaktadır.

aptunerMain

Gitar tonu ayarlama, akort etme, sap ayarı yapma, burgularla gerekli müdahalelerde bulunma gibi amaçlar için yardımcı olan AP Tuner Akort Programı, en sık şekilde kullanılan akort programları arasında yerini çoktan almıştır. İyi bir akort programı için gerekli olan tüm özellikleri bünyesinde barındıran bu program, kolay anlaşılır bir yapıya ve pratik bir kullanıma da sahiptir.

Cihazı çok yormayan, açılır açılmaz çalışmaya başlayan, en doğru seslerde uygun yönlendirmeleri yapan akort programı, müzik yapmaya başlamadan hemen önce kullanılır. Uygun akort etme işleminin yapılmasının ardından notalar denenir ve eğer ton ya da tınılarda bir sıkıntı yoksa çalınacak olan parçalara geçilir. Müzik icra edilirken herhangi bir akort bozulması yaşanırsa, yeniden program açılarak akort işlemi gerçekleştirilir.

Programı indirmek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları