Android Bil Bakalım

Android cihazlar için geliştirilen bil bakalım uygulaması bir bilgi yarışması oyunudur. Bil Bakalım android oyununu diğer sıradan bilgi...

Android Bil Bakalım
Eklenme Tarihi: 4 Mart 2015 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 995

Android cihazlar için geliştirilen bil bakalım uygulaması bir bilgi yarışması oyunudur. Bil Bakalım android oyununu diğer sıradan bilgi yarışmalarından ayıracak ve bağımlılık yapıp müptelası olacağınız oyun kuralları var.

Oyunun içerisinde 10.000’e yakın soru bulunan ve sürekli güncellenen ayrıca yeni sorular eklenen oyunda altın sistemi boyunu gösteriyor. İlk etapta oyuna 750 altınla başlıyorsunuz ve bu sizin başarınıza göre artabiliyor yada düşebiliyor. Şöyle ki; oyunda saniye sistemi vardır ve ne kadar hızlı soru cevaplarsanız o kadar çok altın kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz altınlarla da oyun içerisinde harf açtırabilir ve ipuçlarını satın alabilirsiniz. Bil bakalım android bilgi yarışmasının oyunun kurallarını biraz daha inceleyecek olursak ;

* İpucu veya harfleri elediğiniz zaman doğru cevap verirseniz 1 altın kazanırsınız. İpucu veya harf almadan cevap verirseniz 3 altın kazanırsınız.
* Cevap için 5 adet ipucu harf satın alabilirsiniz her bunun bedeli 2 altındır.
* Cevapları verirken çıkan harflerden işinize yaramayan gereksiz olan harfleri eleyebilirsiniz. Bunun bedeli 5 altındır.
* Cevabını bilmediğiniz yada çok zor bir soruyla mı karşılaştınız merak etmeyin bil bakalım oyunu yanınızda 10 altın vererek cevabı görebilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.