Adobe Dreamweaver CC indir

Adobe Dreamweaver cs6 artık Adobe Dreamweaver CC olarak ismi değiştirilmiştir. Bilgisayarda web tasarım yazılımı olan bu uygulama ,HTML web...

Adobe Dreamweaver CC indir
Eklenme Tarihi: 28 Ocak 2015 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 1.317

Adobe Dreamweaver cs6 artık Adobe Dreamweaver CC olarak ismi değiştirilmiştir.

Bilgisayarda web tasarım yazılımı olan bu uygulama ,HTML web sitelerini ve mobil uygulamaları oluşturma görevini başarılı bir şekilde oluşturma ve düzenlemeye yönelik kolayca anlaşılan arabirim sunar. Platformlar arası uyumluluğa göre tasarlanmış yazılım ile çok iyi tasarımlar oluşturabilir yayına vermeden önce tasarımlarınızı görebilir ve çeşitli düzeltmeler yapabilirsiniz. Dreamweaver CC ile birçok özellik tasarlanmış durumdadır. Mesela Adobe Business Catalyst platformunu kullanarak kod yazmaya gerek duymadan karmaşık e-ticaret sitesi geliştirebilirsiniz. Ücretsiz deneme siteleri kurun ve yönetin. Ayrıca daha hızlı trafik olması için FTP  aktarımları ve gelişmiş görüntü düzenleme özelliği ile web sitesi ve mobil uygulama tasarımlarını daha verimli bir şekilde hazırlar ve sunarsınız.

Dünya yüzeyinde milyonlarca internet kullanıcısı bulunmakta ve bu sayı her gün artmaktadır. Ayrıca internet sistemide kendi görselliği oluşturmak için devamlı yeni gelen kullanıcılara göre kendini güncelliyor. Siteler genişliyor ,gelişiyor, kapasitesi kendini otomatik güncelleme ile artırıyor. Bu yenilikleri anında takip açısından Adobe , eski sürümlerini değişik platformlarda güncellemeye devam ediyor. Web tasarım alanında da yenilik yaparak Dreamweaver cs6 yazılımını sunan Adobe , Başta HTML olmak üzere CSS3 ve Jquery gibi birçok yeni teknolojiyi web sayfalarına taşıyor. Gelişen mobil teknolojiye uygun tasarımları da siz web sayfalarına taşımak istiyorsanız Dreamweaver CC indirmeli ve üzerinde profesyonelce tasarımlarınızı eklemeli ve çoklu gözden geçirme  ile onayladıktan sonra kullanmalısınız.

Adobe Dreamweaver CC indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir