Orwell Dev C++ Yazılım Editörü Programı

Web siteleri, internet dünyası ve programlama üniteleri değişip geliştikçe, her yeni niteliğe uyumlu yazılım editörlerine ihtiyaç duyulmaktadır. İşletim sistemleri kendilerine özel olarak gerçekleştirdikleri bu tarz yazılım editörlerine büyük önem vermektedirler. Özellikle belli dilleri ve belli işletim sistemlerini kullanan geliştiriciler ise ciddi anlamda bu tarz editörlere gereğinden fazla ihtiyaç duyarlar. Çünkü yazılımın genelinin eli ayağı bu tarz editörlerdir. O nedenle de hem işletim sistemleri hem de program geliştiriciler, uygun dillerde ve kendi sistemlerine entegre olacak şekilde bu tip yazılım editörlerini ortaya koymak isterler. Orwell tarafından geliştirilen Orwell Dev C++ programı da bir çeşit yazılım editörüdür. Windows işletim sistemine sahip olan cihazlar ile uyumluluğu bilinen bu program, ücretsiz olması nedeni ile pek çok yazılımcı tarafından tercih edilmektedir. Söz konusu yazılım editörünün ülkemizde çok yoğun şekilde kullanılmasının bir başka nedeni de, programın Türkçe dil desteğine sahip oluşudur. Haliyle bir program hem dilimizde, hem de ücretsiz olunca, yazılımcılarımız tarafından en çok kullanılan programlar listesine […]

Orwell Dev C++ Yazılım Editörü Programı

Web siteleri, internet dünyası ve programlama üniteleri değişip geliştikçe, her yeni niteliğe uyumlu yazılım editörlerine ihtiyaç duyulmaktadır. İşletim sistemleri kendilerine özel olarak gerçekleştirdikleri bu tarz yazılım editörlerine büyük önem vermektedirler. Özellikle belli dilleri ve belli işletim sistemlerini kullanan geliştiriciler ise ciddi anlamda bu tarz editörlere gereğinden fazla ihtiyaç duyarlar. Çünkü yazılımın genelinin eli ayağı bu tarz editörlerdir. O nedenle de hem işletim sistemleri hem de program geliştiriciler, uygun dillerde ve kendi sistemlerine entegre olacak şekilde bu tip yazılım editörlerini ortaya koymak isterler.

dev-cplusplus-1338470023

Orwell tarafından geliştirilen Orwell Dev C++ programı da bir çeşit yazılım editörüdür. Windows işletim sistemine sahip olan cihazlar ile uyumluluğu bilinen bu program, ücretsiz olması nedeni ile pek çok yazılımcı tarafından tercih edilmektedir. Söz konusu yazılım editörünün ülkemizde çok yoğun şekilde kullanılmasının bir başka nedeni de, programın Türkçe dil desteğine sahip oluşudur. Haliyle bir program hem dilimizde, hem de ücretsiz olunca, yazılımcılarımız tarafından en çok kullanılan programlar listesine o program rahatlıkla girebilmektedir.

Kullanım açısından rahat bir ara yüze sahip olan yazılım editörü, fonksiyonel yönleri ve pratik hamleleri ile pek çok yazılımcının işini kolaylıkla görebilmektedir. Orwell Dev C++ yazılım editörü pek çok alanda hizmet veren yazılımların hazırlık aşamalarında etkili olmayı başarmıştır.

Programı indirmek için tıklayın.

Benzer Yazılar

Resim Özgünleştirme Programı

Resim özgünleştirme programı RssMonster nickli webmaster tarafından yazılmış bir resim orjinalleştirme programıdır. Ücretsiz olarak sunulan bu program özellikle webmasterların işlerini oldukça yararlayacak. Bilindiği üzere google algoritmasını sürekli olarak değiştirmekte ve geliştirmektedir. İnternet sitelerindeki resimlerinde özgün olması bütün seo uzmanlarının ortak bir önerisi olduğu bilinmektedir. İşte tamda bu nokta resim özgünleştime programı yanınızda. Resim orjinalleştirme programı 383 kb’lık boyutuyla kurulum gerektirmez direk .exe dosyasına tıklayıp, programı çalıştırabilirsiniz. Kullanımı da oldukça basit olan programda Resim Ekle menüsüne tıklayıp özgünleştireceğiniz programı seçin ve daha sonra ister resmi kırpın, ister resim döndürün, isterseniz resim üzerine yazı ekleyebilirsiniz, üstelik yazının opacity değerini ve yazı fontu büyüklüğünü ayarlayabilirsiniz.  

Adobe Dreamweaver CC indir

Adobe Dreamweaver cs6 artık Adobe Dreamweaver CC olarak ismi değiştirilmiştir. Bilgisayarda web tasarım yazılımı olan bu uygulama ,HTML web sitelerini ve mobil uygulamaları oluşturma görevini başarılı bir şekilde oluşturma ve düzenlemeye yönelik kolayca anlaşılan arabirim sunar. Platformlar arası uyumluluğa göre tasarlanmış yazılım ile çok iyi tasarımlar oluşturabilir yayına vermeden önce tasarımlarınızı görebilir ve çeşitli düzeltmeler yapabilirsiniz. Dreamweaver CC ile birçok özellik tasarlanmış durumdadır. Mesela Adobe Business Catalyst platformunu kullanarak kod yazmaya gerek duymadan karmaşık e-ticaret sitesi geliştirebilirsiniz. Ücretsiz deneme siteleri kurun ve yönetin. Ayrıca daha hızlı trafik olması için FTP  aktarımları ve gelişmiş görüntü düzenleme özelliği ile web sitesi ve mobil uygulama tasarımlarını daha verimli bir şekilde hazırlar ve sunarsınız. Dünya yüzeyinde milyonlarca internet kullanıcısı bulunmakta ve bu sayı her gün artmaktadır. Ayrıca internet sistemide kendi görselliği oluşturmak için devamlı yeni gelen kullanıcılara göre kendini güncelliyor. Siteler genişliyor ,gelişiyor, kapasitesi kendini otomatik güncelleme ile artırıyor. Bu yenilikleri anında takip açısından Adobe […]

WordPress Blog Teması BangBox

Bangbox teması themeking ekibi tarafından yapılmış bir wordpress blog temasıdır. Temanın yapımında html’in en son versiyonu olan html 5 kullanılmış olup aynı zaman css 3 ile şekillendirilmiştir. WordPress blog teması arayanlar için oldukça sade ve başarılı bir tema bangbox blog teması aşırı grafik içermediğinden dolayı oldukça hızlı sayfa geçişleri mevcut. Aynı zamanda bu hızlı geçişlerde google tarafından bu temayı kullananlar için + puan demek oluyor. Ayrıca adsense reklam alanları kullananlar içinde blog temasındaki reklam alanları özel olarak yapılandırılmıştır. Sade ve hızlı bir blog temasını arıyorsanız bangbox wp blog temasını kullanmanızı öneririz. Bangbox teması premium bir tema olup temanın yapımcısı Kheron tema piyasasına olan tepkisi üzerine bu temayı ücretsiz olarak dağıtma kararı almıştır. Kheron aynen şu sözleri söyleyerek temasını dağıttı. “Satışını istediğim fiyata yapmadığım wp temamı ücretsiz dağıtıyorum. Düşük fiyatlara satmaktansa ücretsiz dağıtmak daha mantıklı geldi bana.” Temanı ön izlemesi için tıklayın. Temayı indirmek için tıklayın.

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele
Verified by MonsterInsights