We Transfer Dosya Paylaşım Uygulaması

İnternet kullanımının yaygınlaşması ve bir şekilde veri aktarımlarının sağlanması açısından son yıllarda ortaya çıkan dosya transfer ve...

We Transfer Dosya Paylaşım Uygulaması
Eklenme Tarihi: 2 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.907

İnternet kullanımının yaygınlaşması ve bir şekilde veri aktarımlarının sağlanması açısından son yıllarda ortaya çıkan dosya transfer ve paylaşım uygulamaları, oldukça yoğun bir talep görmektedir. Bunların içinde bir tanesi vardır ki hem web tabanlı olmasından dolayı, hem de ücretsiz ve pratik kullanımı açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Büyük şirketlerden tekil kullanıcılara kadar her bilgisayarda kendini gösteren dosya transfer ve paylaşım programı, tüm albenisi ile We Transfer’den başkası değildir.

wt-facebook

Kullanıcılara 2 GB gönderim sınırı veren, Türkçe dil desteği sağlayarak ülkemizden de çok sayıda kullanıcı kitlesini peşinden sürükleyen, iki haftada bir kez yaptığı bellek tazeleme ile kullanıcıları büyük yüklerden kurtaran We Transfer, çok sayıda dosyanın, görüntünün, videonun, paylaşımın ya da akla gelen diğer belgenin ve verinin kolaylıkla aktartılmasını ve transferini sağlamaktadır. Bu özelliklerinden dolayı hem işletmeler, hem de bireysel kullanıcılar dosyalarını bu uygulama ile transfer etmektedirler.

We Transfer oldukça pratik kullanım şekli, kolay anlaşılabilir ara yüzü ve kullanıcıyı yormayan özellikleri ile her alanda kullanıcı dostu olmaya devam edecektir. Bu doğrultuda dosya paylaşım ihtiyacı duyanlar da başka yardımcılara gerek duymadan doğrudan bu uygulama ile işlerini halledeceklerdir. Uygulamanın en güzel yanı ise, yanınızda gezdirmek zorunda kaldığınız CD, DVD, hard disc ya da USB gibi cihazlarınıza artık ihtiyaç duymamanızın sağlanmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.