Mount&Blade Warband

Birbirinden güzel ve ilgi çekici pek çok oyun, internette ilgili sitelerde kendilerine yer bulmuşlardır. Hem kategori olarak, hem de tarz olarak...

Mount&Blade Warband
Eklenme Tarihi: 16 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 860

Birbirinden güzel ve ilgi çekici pek çok oyun, internette ilgili sitelerde kendilerine yer bulmuşlardır. Hem kategori olarak, hem de tarz olarak birbirlerinden farklı olan oyunların içinde, RPG oyunları da ayrı bir öneme sahiptirler. Mount & Bade Warband ise, sizleri heyecandan heyecana, maceradan maceraya sürükleyecek olan bir RPG oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mount_Blade-Warband_L

Oyunun içinde üstlenilecek olan karakterler, temel anlamda 3 farklı mesleğe sahip olabilmektedirler. Bu mesleklerden ilki kılıç ustalığı, ikincisi okçuluk ve üçüncüsü de tıp ile ilgilidir. Bu üç meslekten bir tanesi seçilerek oyunda ilerlenmeye başlanır. Aynı zamanda seçilen bu mesleklere göre kişisel yetenekler de şekillenmekte, mesleğe göre kişisel özellikler değişmektedir. Bunun yanında oyun içinde çeşitli level kademeleri de bulunmaktadır. Bu level kademeleri atlandıkça ise kişisel yetenek puanları artacaktır. Yani karakter profili, seviye atladıkça gelişmeye devam edecektir.

Beta aşamasında olarak oynanan bu oyun, bir Türk çift tarafından geliştirilmektedir. Yine beta özelliğinde olmasından kaynaklı olarak toplam level sayısı 8 olan oyunda, süre sınırı ise 30 gün olmaktadır. Mount&Blade Warband, piyasa tarafından tanındıkça sevilmekte, sevildikçe de farklı farklı kullanıcılara hitap etmektedir. Böylece oyunun gelişimi de hızlı şekilde ilerleyecek, bugünden daha fazla oyuncu ile oyunun buluşması çok daha kısa sürede gerçekleşecektir. Siz de hemen bu oyunu deneyebilir ve nasıl bir oyun olduğunu görebilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.