Office 365

Hayatımızı kolaylaştırmaya yarayan ofis araçları, temel olarak ofis programları çerçevesinde bir paket dahilinde karşımıza çıkarlar....

Office 365
Eklenme Tarihi: 16 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 4.673

Hayatımızı kolaylaştırmaya yarayan ofis araçları, temel olarak ofis programları çerçevesinde bir paket dahilinde karşımıza çıkarlar. Microsoft Office programları ise, dünya üzerinde en çok kullanılan programların arasında yer alırlar. Özellikle ofis programlarından Word, Excel, PowerPoint ya da Outlook gibi araçlar, bugün dünya devi şirketler tarafından da kullanılmakta olan ofis araçlarını yansıtmaktadırlar. Bu bağlamda, ofis deneyimini güçlendirmek ve tüm yenilikleri daha rahat elde edebilmek amacı ile ortaya çıkarılan Office 365 ile siz de farklı bir tecrübe kazanabilirsiniz.

office-logo_v3

Office 365 tecrübesi içinde, hızlı ve rahat bir ofis araç kullanım kolaylığı olmakla birlikte, 5 farklı bilgisayara ya da Mac cihaza ofis programları kurabilmek de mümkün hale gelmektedir. Öte yandan bu versiyon ile tüm güncelleştirmeler de otomatik olarak yapılmakta, kullanıcı bu tip ekstra işlemler ile oyalanmamaktadır. Office 365 programındaki ilk amaç, verimliliği artırarak kullanıcı performansını üst düzey seviyelerde tutmaktır.

Office 365 deneyimi içinde, fazladan elde edilen 1 TB OneDrive depolama alanı da yer almaktadır. Bu şekilde hazırladığınız tüm dosya ve sunumlar, bulut üzerinde yer alarak gittiğiniz her yere sizinle beraber gelebilmektedir. Yani yanınızda ayrıca bir depolama cihazı ile gezmenize gerek kalmamaktadır. Office 365’in Skype konusunda verdiği aylık hediyeler ve diğer tüm ekstra özelllikler, programı ücretsiz bir şekilde indirdikten sonra hizmetinize açılmaktadır.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.