K-Lite Codec Pack Full

K-Lite Codec Pack, videolarınızı çalıştırmanız için ihtiyaç duyacağınız codec yazılımları ve araçları içeren bir video oynatma...

K-Lite Codec Pack Full
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2014 - Yazar: Enes babacan - Görüntülenme Sayısı: 1.283 views

K-Lite Codec Pack, videolarınızı çalıştırmanız için ihtiyaç duyacağınız codec yazılımları ve araçları içeren bir video oynatma programıdır. Çok fazla sayıda codec içerdiğinden dolayı, istediğiniz codecleri rahatlıkla bulabilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Profesyonel kullanıcıların video dönüştürmesi için gerekli olan codecleri paket içerisinden alabilirsiniz.

Birçok video ve ses oynatıcı bilgisayarınızda yer alan bazı uzantıları açamayabilir fakat, K-Lite Codec Pack ile aamayacağınız uzantı kalmayacaktır. Ayrıca bu paket ile birlikte artık fazla program ve eklenti yüklemenize de gerek kalmayacak. Hem az yer kaplaması hem de yüksek kalitesi ile bilgisayar kullanıcılarından tam not almıştır.

Codec, video ve ses dosyalarının bilgisayarda çalışmasını sağlayan şifre çözücü olarak bilgisayar kullanıcıları tarafından ifade edilir. En çok kullanılan programlardan bir tanesidir ve ihtiyaçlarınız için rahatlıkla yeterlidir. Bu paketi kullanarak tüm video ve ses dosyalarınızı açabilirsiniz.

K-Lite Codec Pack Full paketinizi bilgisayarınıza kuararken karşınıza codeclerin yer aldığı bir içerik listesi çıkacaktır. Bazı içerikler sizin ihtiyaçlarınızın dışında kalabilir, bu nedenle kurulum sırasında istediğiniz codecleri seçerek kurulum yapabilirsiniz. Eğer bilgisayar kullanımı konusunda yeterince deneyim sahibi değilseniz ”Varsayılan” seçeneğini seçerek kurulumu başlatabilirsiniz.

Kendi videosunu oluşturacak ve kodlayacak profesyonel kullanıcıların kullanmasını öneririz. Fakat yeni başlangıç kullanıcıları içinde mükemmel bir başlangıç olacaktır. Bu program ile birlikte farklı medya türlerini detaylı olarak analiz edebilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları