ComboFix İndir

Popüler malware temizleme yazılımlarından bir tanesi olan ComboFix, genellikle flashdisk ve CD'lerden bulaşan amvo.exe isimli zararlı autorun...

ComboFix İndir
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2014 - Yazar: Enes babacan - Görüntülenme Sayısı: 1.470 views

Popüler malware temizleme yazılımlarından bir tanesi olan ComboFix, genellikle flashdisk ve CD’lerden bulaşan amvo.exe isimli zararlı autorun dosyalarını bilgisayarlardan temizlemesi ile ön plana çıkmaktadır. Eğer sizinde bilgisayarınıza flashdiskten veya CD’lerden virüs bulaştığını düşünüyorsanız bu programı kullanarak, zararlıları bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Amvo.exe, en zararlı virüs uygulamalarından bir tanesi olarak biliniyor ve birçok antivürüs programı bu zararlıya tam olarak bir çözüm geliştirmiş değil. Kendini system 32 klasörünün içerisinde atarak gizliyor ve yenilemesi ile birçok kullanıcıyı sıkıntıya sokabiliyor.

Amvo.exe virüsü bilgisayarınıza bulaştıktan sonra bilgisayarınızın performansında ciddi bir düşüş kaybı yaşatacaktır.  Aynı zamanda ”Gizli” durumunda yer alan klasörlerinize erişiminizi engellemektedir.

Amvo.exe virüsünden kurtulmak için ComboFix antivirüs programını, bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Fakat dosyanın üzerine sağ tıklayarak ”Yönetici” pozisyonunda çalıştırmanızı tavsiye ederiz. ComboFix programını çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızda gerekli taramaları yaparak, zararlıları bilgisayarınızdan silecektir. Ayrıca yapmış olduğu tarama işlemi ile ilgili raporu log dosyası şeklinde tarafınıza sunacaktır.

Bilgisayarınızda yer alan virüsleri temizlemek için ComboFix kullanabilirsiniz, yinede bu program ile tarama yaptıktan sonra farklı bir malware antivirüs temizleme programınıda kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca bilgisayar konusunda ciddi bir deneyime sahip değilseniz bu programı kullanmamalısınız.

Combofix İndirmek için tıklayın ; indir-logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları