Super VPN Programı

İnternet araçları ve internet dünyası yayıldıkça, hayatımızdaki pek çok özel nokta da yok olmaya başladı. Gezinti yaptığımız sitelerde...

Super VPN Programı
Eklenme Tarihi: 10 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.912 views

İnternet araçları ve internet dünyası yayıldıkça, hayatımızdaki pek çok özel nokta da yok olmaya başladı. Gezinti yaptığımız sitelerde izler bıraktık, aynı zamanda pek çok teknik takibe zararlı ya da zararsız olacak şekilde takıldık. Devlet pek çok siteye erişimi engelledi, her adımımızı izledi ve bu bizi çok rahatsız etti. Çünkü her ne kadar kötü işler çevirmesek de, internette gezinirken kesinlikle herhangi bir bilgimizin sitelerce ya da çeşitli birimlerce kayıt edilmesini istememekteyiz. Bu durumda da IP adresimiz, coğrafi konumumuz ve bunlar gibi çok sayıda önemli bulunan bilgilerimizin erişilebilir olmasını doğru bulmamaktayız. İşte tam da bu noktada, tüm kullanıcıların gizliliklerini koruyacak olan VPN programları çıktı. Bu programların içinde ise Super VPN programı olarak bilinen program adeta bir çığır açtı. Artık çeşitli proxy uygulamaları ya da farklı programlar kullanmak zorunda kalmadan ve tamamen gizliliğimizi sağlayarak istediğimiz gibi internette gezinebilmekteyiz.

3IvlESu

Açıkçası IP gizlenmesi ve diğer bilgilere erişilememesi, çeşitli güvenlik zafiyetlerini de ortadan kaldırmayı başardı. Çünkü bu tip programlar bizleri iyi şekilde koruyabildiği gibi, sitelere erişim noktasında da kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlayabilmektedir. Super VPN programı ise alanında en iyi hizmeti sunarak kullanıcıları tatmin ve kolay kullanılabilirlik manasında kesinlikle kusursuzdur. Programın ara yüzü çok basit, aktif edilmesi ise yalnızca 1 – 2 tık ile gerçekleşebilmektedir. IP değiştirici program arıyorsanız, mutlaka bu VPN programını kullanmanızı tavsiye ederiz.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları