Dua Ezberleme Programı

Dini yaşantı, çoğu insan için oldukça önemli bir olgu. Teknoloji giderek hayatımızın her alanına nüfuz ediyor, aynı ölçüde teknik...

Dua Ezberleme Programı
Eklenme Tarihi: 10 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.568

Dini yaşantı, çoğu insan için oldukça önemli bir olgu. Teknoloji giderek hayatımızın her alanına nüfuz ediyor, aynı ölçüde teknik gelişmeler de diğer ihtiyaçlarımız ile beraber farklı şekillerde ve isimlerde bizimle birlikte oluyor. Dini yaşantılar ve din adına yapılabilecek irili ufaklı uygulamalar da teknolojiden fazlası ile yararlanıyor. Örneğin Dua Ezberleme Programı, bu konuda müthiş bir atılım olarak öne çıkıyor. Çünkü Dua ezberleme programı, özellikle Müslüman ailelerin çocuklarına istenilen sureleri ve duaları kolay bir şekilde öğretmesi ile biliniyor. Bu noktada da dini açıdan oldukça yararlı bir yazılımın da ortaya konabildiğine şahit oluyoruz. Çocuklar erken yaşa tanıştıkları teknolojik aletlerden faydalı ilimler de kazanabiliyorlar.

NvSqJRu

Dini açıdan evlatlarını sağlam ve eksiksiz yetiştirmek isteyen aileler, aynı zamanda çocuklarını bilgisayarlardan ve mobil cihazlardan kurtaramamaktan yakınıyorlarsa, mutlaka dua ezberleme programını indirmelidirler. Bu sayede hem çocuklar kolay şekilde dua ezberleyecekler, hem de aileler çocuklarının yararlı işler yaptıklarını ve İslamiyet adına doğru şeylerin peşinde olduklarını bileceklerdir. Gerçekten bugüne kadar çıkan programların içinde en sağlam ve en öğretici olan dini program, dua ezberleme programıdır.

Hemen hemen her konu ile ilgili mobil uygulamanın ya da bilgisayar programının bulunduğu teknoloji dünyasında, elbette ki dini ihtiyaçlar ve vecibeler için de çeşitli kaynaklar olacaktır. Bu noktada Dua Ezberleme Programı, yararlanılması gereken en iyi yazılımlardan birisidir.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.