Broşür ve indirimler android uygulaması

Tek tek süper marketlerin ve teknoloji marketlerin broşür ve indirimlerini araştırmak oldukça yorucu ve zaman kaybına yol açmakta. Güncel indirim...

Broşür ve indirimler android uygulaması
Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 898

Tek tek süper marketlerin ve teknoloji marketlerin broşür ve indirimlerini araştırmak oldukça yorucu ve zaman kaybına yol açmakta. Güncel indirim ve broşürleri takip eden kullanıcıları düşünen kalkan android uygulama geliştirme ekibi tarafından hazırlanan android uygulaması sayesinde güncel broşür ve indirimleri ücretsiz olarak android işletim sistemli akıllı cep telefonu ve tabletlerinizde takip edebilirsiniz. MarketCini  adındaki bu uygulama içerisinde A101, Bim, Tansaş, Kipa, Carrefour, Hakmar, Migros ve şok gibi süpermarketlerin yanısıra, Mediamarkt, teknosa bimeks gibi teknoloji marketleri gibi bir çok popüler alışveriş merkezinin broşür ve indirim haberleri yer almaktadır. Üstelik uygulama içerisindeki broşürler ve indirimlerin bülten numarası ve geçerlilik tarihi sayesinde güncelliğini yitirmiş olan broşür ve indirimlere bakmanıza gerek kalmaz uygulama size güncel olan kampanyaları sunar. Beğendiğiniz kampanyaları sosyal medya butonlarına tıklayarak sosyal ağlardaki arkadaşlarınızla da paylaşmanıza imkan veren android uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

 

MarketCini gelişmiş arama sistemi sayesinde sürekli alışveriş yaptığınız marketleri sistemden arayıp güncel broşür ve indirim haberlerine ulaşabilirsiniz. Unutmadan marketcini uygulamasında güncel indirimleri takip etmek için internet bağlantınızı açıp sistemden en son eklenen bilgileri uygulamanıza adapte edebilirsiniz. Marketcini broşür ve indirim uygulamasını google play store sayfasından ücretsiz olarak indirmek için tıklayın.

 

Marketcini Uygulaması Ekran Görüntüleri ;

broşür ve indirimler 3 broşür ve indirimler 4 broşür ve indirimler 1 broşür ve indirimler 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.