Turkcell bedava internet, dakika ve sms kampanyası 2015

Turkcell son zamanlarda yapmış olduğu girişimlerle adından çok konuşturmaya devam ediyor. Turkcell sayesinde bedava internet, dakika ve sms...

Turkcell bedava internet, dakika ve sms kampanyası 2015
Eklenme Tarihi: 23 Ocak 2015 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 2.728

Turkcell son zamanlarda yapmış olduğu girişimlerle adından çok konuşturmaya devam ediyor. Turkcell sayesinde bedava internet, dakika ve sms paketleri alabilirsiniz. 2015 turkcell kampanyası sayesinde yararlanacağınız bu kampanya ve paketler tamamıyla ücretsizdir.

Turkcell bedava internet kampanyası 2015 yararlanmak için;
Faturası turkcell kullananlarla AY1GB yazıp 2222’e gönderip 1 aylık ücretsiz internet kampanyasından yararlanabilirler. Faturasız hat kullanan turkcell’liler ise internet paketini ister haftalık isterse aylık olarak kullanabilirler bu işlem için yine telefonun mesaj yaz bölümüne HEDIYE AYLIK1GB yada HEDIYE HAFTALIK yazıp 2222’e gönderebilirler.

Turkcell bedava dakika kampanyası 2015 yararlanmak için;
Turkcell’liler ücretsiz olarak dakika almak için telefonların mesaj yaz bölümüne GEL DK YAZ 2222 – EVET DK YAZ 4323’e gönder bedava dakikalar cebine gelsin.

Turkcell bedava sms kampanyası 2015 yararlanmak için;
Turkcell’liler ücretsiz olarak SMS kampanyasından yararlanmak için telefonların mesaj yaz bölümüne GEL SMS YAZ 2222 – EVET SMS YAZ 4323’e gönderip ücretsiz bedava sms’lere sahip olabilirler.

    • bilader sen play storeden bip indir 1 bg intrernet cebinde ama 10 15 dk sonra gelio
      kampanya bitmeden hemen indir

  1. arkadaşlar siz bunu bsoverın bip indirin bedava 1 gb internet kazanıyosunnunuz bana geldı rahtca giriyom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.