18 Wheels of Steel Haulin Otobüs MOD Yaması

18 Wheels of Steel Haulin; tırlarla şehirlerarası yük taşımacılığı yaptığınız bir simülasyon. Oyunun herkesin hayranı olduğu çok...

18 Wheels of Steel Haulin Otobüs MOD Yaması
Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2015 - Yazar: Burak Karabacak - Görüntülenme Sayısı: 2.377

18 Wheels of Steel Haulin; tırlarla şehirlerarası yük taşımacılığı yaptığınız bir simülasyon. Oyunun herkesin hayranı olduğu çok gerçekçi özellikleri var. Örneğin, bir işvereninizin olması, trafik kurallarına azami şekilde uymak zorunda oluşunuz, yakıt göstergesinin şakasının olmaması, zamanla gibi. Trafik kuralları demişken; son sürümünde polisin gözüne ne derecede battığınızı gösteren bir gösterge de var. Eğer buna dikkat etmezseniz en kısa zamanda enseleneceksiniz demektir. Bütün bu güzelliklere rağmen çevre grafiklerine yeterince dikkat edilmemiş olması veya motor freni gibi gerçek hayatta var olan bazı ayrıntıların işlenmemiş olması gibi eksiklikleri yok değil. Fakat bunun da üzerini, oyunun kapladığı az yer gibi bir avantaj örtebilir. Çünkü 18 Wheels of Steel Haulin sadece 350 MB yer kaplıyor.

2006’da yayınlanmaya başlayan ve bugün Amerika Birleşik Devletleri’nin tamamı, Kanada’nın güneyinde, Meksika’nın da kuzeyinde taşımacılık yaptığınız bu oyuna eklenen bu yamayla artık otobüsleri de kullanabiliyor olacaksınız. Volvo’nun haricinde O403, MAN Fortuna gibi yerli modelleri de oyuna dahil edeceksiniz. 18 Wheels of Steel Haulin otobüs yamasını kurmadan önce oyunu tamamen kapatmayı unutmayın. Ve yüklerinizi zamanında teslim edin. İyi eğlenceler.

18 WHEELS OF STEEL HAULIN SİSTEM GEREKLİLİKLERİ
Sistem: Windows® 98/ME/XP CD
İşlemci: Pentium® 4 1.4 GHz veya daha hızlı olabilir
Bellek: 256 MB RAM
DirectX® 9.0c
Ekran Kartı: 64 MB 3D Video Kartı T&L ve DirectX 9.0 Ekran Kartları
Ses Kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
Harici: 540 MB Harddisk alanı
8X CD-ROM Sürücü

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.