Fİfa 2015 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

Fifa 2015 Demo sürümünün piyasaya sürülmesiyle  , büyük bir heyecanla fifa 2015 demo bilgisayarlara indirilip kuruldu ancak çoğu kullanıcı...

Fİfa 2015 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü
Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 3.505

Fifa 2015 Demo sürümünün piyasaya sürülmesiyle  , büyük bir heyecanla fifa 2015 demo bilgisayarlara indirilip kuruldu ancak çoğu kullanıcı fifa 2015 demo çalışmayı durdurdu hatasıyla karşı karşıya geldi. Fİfa 2015 çalışmayı durdurdu hatasının dört sebepten ötürü kullanıcılar karşılaşabilir.Aşağıda listesini vermiş olduğumuz maddeleri dikkatli bir şekilde incelerseniz eğer Fifa 2015 çalışmayı durdurdu hatasını %100 çözmüş olacaksınız.

 

1. ) Bilgisayarınız Fifa 2015 Demo sürümünün çalıştırmaya yetecek sistem gereksinimlerine sahip değildir.

(fifa 2015 minumum ve maximum sistem gereksinimleri, bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldırmayacağını; Bilgisayarım fifa 2015’i kaldırır mı ? başlıklı haberimizden öğrenebilirsiniz.  )

a.) Fİfa 2015 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü, sistem gereksinimlerinin çoğu destekliyor ancak oyunda ufak tefek kasmalar hissediyor ve hata alıyorsanız oyunun grafik ayarlarını düşürebilirsiniz.

 

2.) Fifa 2015 demo kurulumunda bir hata meydana geldiyse eksik dosya kurulumundan ötürü böyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz.

a.) Fİfa 2015 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü, Fifa 2015 demo’ya ait bütün dosyaları silip baştan temiz bir kurulum gerçekleştirmek.

 

3.) bilgisayarınızın sistem gereksinimleri fifa 2015 için uyumlu ve fifa 2015 demo kurulumun dosyalarının da düzgün bir şekilde kurulduğundan eminseniz eğer fifa 2015’i oynamak için gerekli olan directx ‘in 11.0 sürümünün bilgisayarınızda yüklü olduğundan emin olun eğer yüklüyse bile directx’ı Denetim masası / Program Ekle-kaldır içerisinde açılan program listesinden kaldırın ve tekrardan temiz bir kurulum gerçekleştirin.

 

4.) Sevgili yazar her şeyi uyguladım ama hala fifa 2015 oynarken çalışmayı durdurdu hatası alıyorum diyorsanız eğer üzülmeyin her karanlık gecenin aydınlık bir sabahı vardır.Aydınlığa giden yolda bu sefer ekran kartımızla ilgilenecez. Mevcut ekran kartımızın driverını silip resmi sitesiden en güncel sürümünü indirip bilgisayarınıza kurunuz. Sevgili yazar iyi güzel hoşta ben donanım bilgisinden fazla anlamam marka model bilmiyorum diyorsanız driver yüklemek için yardımcı programlar mevcut bunlardan Driverpack Solution yada Driver Genius‘ı sitemizden indirip ekran kartı driverınızı yükleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle