Film Altyazı Programı

İnternet üzerinden ya da cd’lerden film izlemek oldukça keyifli bir hal aldı. Sadece film değil, çeşitli dizilerin de bu şekilde izlenmesi...

Film Altyazı Programı
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.370 views

İnternet üzerinden ya da cd’lerden film izlemek oldukça keyifli bir hal aldı. Sadece film değil, çeşitli dizilerin de bu şekilde izlenmesi izleyicilerin çok hoşuna gidiyor. Bu nedenle de pek çok film ya da dizi, gerek yerli olsun, gerek yabancı olsun fazla sayıda izleyiciye ulaşmayı başarıyor. Tüm bunların temelinde ise izlenilen eserden zevk alma ve hoşlanma durumu bulunuyor. İnsanlar, anlayabildikleri ve neler konuşulduğunu öğrenebildikleri eserleri seviyorlar. Kimse ekrana boş boş bakmak istemiyor. Bu nedenle de, daha çok yabancı kaynaklı eserler için alt yazıların yazılı olması ya da dublajlı eserlerin seyredilmesi tercih ediliyor.

subtitle-editor

Dublajın genel anlamda ses netliğini ve film orijinalliğini bozduğu düşünüldüğünde, alt yazılı film ya da dizilerin daha çok tercih edildiği oldukça açık bir durum. Bu nedenle de çeşitli alt yazı programları sektörde önemli bir yer tutuyor. Size tanıtacağımız bu programda da oldukça kolay kullanılabilir bir ara yüz ile beraber çok farklı ve fonksiyonel özellikler de bulunuyor.

Kullanıcı dostu olan bu film alt yazı programı sayesinde, ara yüz kişiselleştirilebiliyor. 60’ın üzerindeki alt yazı dosya oluşturma biçimi, yazıların kalın, italik ya da diğer karakterler ile yazılabilme seçeneği ve benzer şekilde ortaya konan çok daha fazla opsiyon ile söz konusu program göz dolduruyor. Bu konularda ilgisi olan tüm kullanıcılar ücretsiz şekilde bu programı elde edebilirler.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları