Bridge Base Online

Online şekilde oynanan oyunlar hepimizi etkisi altına aldı. Bilgisayarda vakit geçirmek, keyifli dakikalar yaşamak, oyunlarla eğlenmek ve...

Bridge Base Online
Eklenme Tarihi: 14 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı:

Online şekilde oynanan oyunlar hepimizi etkisi altına aldı. Bilgisayarda vakit geçirmek, keyifli dakikalar yaşamak, oyunlarla eğlenmek ve karşımızdaki rakiplerle yarışmak noktasında bizler için önemli bir eğlence aracı olan online oyunlar, her geçen gün çok daha güzel versiyonlara sahip olarak karşımıza çıkıyorlar. Bridge Base Online briç oyunu ise, daha önce tatmadığınız bir briç oynama zevkini size sunuyor. Görsel anlamda göz alıcılığı, işitsel olarak ses efektleri ve karşınızdaki online rakiplerin oyuna kattığı hava ile bilgisayarınızın ve bu briç oyununun başından kalkmak istemeyeceksiniz.

Bridgebase

Oyunun kuralları, standart briç kuralları olarak tanımlanmış durumda. Masa oyunları içinde en çok oynanan oyun çeşitlerini oluşturan iskambil kağıtları, briç oyunu ile bambaşka bir oyun zevkini ortaya çıkarıyor. Normalde arkadaşlarınızla oynadığınız bu oyunu, artık istediğiniz zaman bilgisayarınız aracılığı ile oynayabileceksiniz. Gece, gündüz ya da herhangi bir saat fark etmeksizin, canınız ne zaman briç oynamak isterse, Bridge Base Online briç oyuna girerek oyunu başlatabilirsiniz. Online oyunların nimetlerinden yararlanmak için, ilk olarak bu briç oyunu denenmelidir.

Diğer taraftan sayıların otomatik olarak bilgisayar tarafından tutulduğu, kağıt karma ve dağıtma işlemlerinde de otomasyondan yararlanıldığı için aklınızda oyunla ilgili herhangi ters bir durum da kalmıyor. Size sadece oyuna dahil olup karşınızdaki rakipleri yenmek kalıyor. Hemen harekete geçin ve bu oyunu mutlaka deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir