ESET NOD32 Antivirus Programı

Çağımız bilgi ve teknoloji çağı, bu da demektir ki pek çok iyi ve kötü yazılım ile uğraşmak zorunda kalıyoruz. Bilgisayarlarımızı...

ESET NOD32 Antivirus Programı
Eklenme Tarihi: 3 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 884

Çağımız bilgi ve teknoloji çağı, bu da demektir ki pek çok iyi ve kötü yazılım ile uğraşmak zorunda kalıyoruz. Bilgisayarlarımızı çeşitli kötü etkilerden, casus yazılımlardan, hırsız programlardan ve diğer olumsuz sonuç veren uygulamalardan korumayı amaçlıyoruz. Bu tür programların bizler ya da bilgisayarımız açısından iyi niyet taşımadığını biliyoruz. Peki, bu yazılımların neden ortaya çıktığını ve nasıl bir koruma yöntemi kullanmamız gerektiğini biliyor muyuz?

ESET-NOD32-Antivirus-8-2014-Username-and-Password-Key

Virüs adı verilen çok sayıdaki kötü niyetli yazılım, indirdiğimiz programlardan ya da girdiğimiz sitelerden bir şekilde bilgisayarlarımıza bulaşıyor. Bu tarz yazılımların amacında ise çeşitli özel bilgilerimizi çalmak, bilgisayarımıza sızarak gelen programları kullanmak zorunda kalmak gibi noktalar yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra, virüs tarzı yazılımlar ve trojenler, bilgisayarları yavaşlatmaları ve hatta işletim sistemlerini devre dışı bırakmaları ile de biliniyor. Bu ve benzer nedenlerden dolayı bilgisayarlar anti virüs programları ile korunuyor. ESET NOD32 Antivirüs programı, en çok tercih edilen ve en güvenilir anti virüs programları arasında yer alıyor.

Virüs programlarının nasıl ve ne şekilde bilgisayarları tehdit edeceği bilinmezken, ESET NOD32 Antivirüs programı her türlü önlemi alarak daha bu yazılımlar bilgisayara girmeden tehlikeyi bertaraf ediyor. Aynı zamanda periyodik olarak bilgisayarı tarayan ve virüs temizliği yapan bu program, en iyi şekilde cihazınızı korumayı başarıyor. Hem bilgisayarınız, hem de özel verileriniz sağlıklı şekilde muhafaza ediliyor.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir